Miele Tehnica Brasov Miele Tehnica Brasov

Miele Tehnica Brasov

77 reviews

Academic Programs

Partener Strategic pentru Educație 2030 - since 2015

Din 2015 am definit strategia pentru educație împreună cu reprezentanții mediului academic și economic.

Obiectivul nostru este de a contribui, prin activități extracurriculare, la dezvoltarea competențelor pentru viitoarele generații de forță de muncă, aliniate la cerințele industriei până în 2030.

Creăm contexte pentru ca tânăra generație, prin programele și proiectele noastre de educație, să își descopere și să își urmeze pasiunile până la performanță.

Programe pentru studenți și absolvenți

Programele noastre le oferă studenților o oportunitate practică de a descoperi, explora și experimenta ceea ce înseamnă munca reală în domeniul dorit.

Prin intermediul programelor noastre personalizate de practică, burse, stagii și masterate, oferim oportunități de învățare în afara cadrului academic. În timpul acestui program primiți sprijin din partea unor mentori pasionați și dedicați, aveți ocazia de a lucra la proiecte semnificative.

Alăturați-vă programelor noastre & descoperiți mai multe!

Programe preuniversitare cu impact local și național

Susținem generațiile tinere prin activități extra-curriculare.

Programele noastre le permit elevilor să dobândească noi abilități, să adapteze ceea ce învață și să-și pună în practică pasiunea prin ateliere și activități personalizate.

Vino alături de noi și descoperă mai multe!