Alimentator linii de productie cu ISCIR - Adecco Romania

Alimentator linii de productie cu ISCIR

Published 13.06.2024 | Expires 04.11.2024

Job description

Client Description:

Alimentator linie responsabilități:

  Incarcarea masinilor cu materie prima si curatarea resturilor ramase in urma proceselor de productie;

Executa operatiile specifice de operare in locatia definita de alimentare cu materie prima, precum si de retur in magazine a materiei prime / produselor finite, etc.

Mentine si aplica procedurile specifice definite in locatiile de productie si magazie;Preia, stocheaza si transfera materia prima / produsele finite; Verifica stocurile si semnaleaza corespunzator erorile.

Beneficiile de a lucra ca Alimentator linii de productie la compania noastra includ un mediu de lucru dinamic si stimulant, oportunitati de dezvoltare profesionala si personala, precum si un pachet salarial atractiv.

Responsibilities:

Candidate Profile:

Alimentator linie cerinte:

Studii medii/profil tehnic;

 Experiența pe un post similar;

Intelegerea si respectarea instructiunilor de lucru;

Operativitate,

Adecco Romania

182 active ads

3.88

164 reviews

Career opportunities

Salary package

Work-life balance

Management

Procedures and values

Job criteria

Type of job Full-time
Cities Dumbravita