ASISTENT PLANIFICARE PRODUCȚIE - Transavia SA

ASISTENT PLANIFICARE PRODUCȚIE

Published 16.09.2024 | Expires 31.10.2024

Job description

Descrierea postului:

  • Planifică și optimizează operațiunile de producție și transport în baza comenzilor centralizate înregistrate în sistemul informatic Transavia și stabilește structura de livrare pe clienți și puncte de lucru a produselor finite.

ACEST POST NU ESTE VALABIL CU RELOCARE

CERINȚELE POSTULUI TREBUIE RESPECTATE ÎNTOCMAI

Cerințe:

  • Studii superioare economice sau tehnice;
  • Permis de conducere categoria B;
  • Cunoștințe tehnice privind procesul de producție al bunurilor (flux producție);
  • Cunoștințe primare de operațiuni si documente financiar-contabile;
  • Capacitate de exprimare orală și în scris;
  • Cunoștințe bune de operare PC (MS Office, în special Excel);
  • Capacitatea de a lucra în echipă;
  • Abilități demonstrate de organizare și gestionare a timpului; multitasking.

Atribuții funcționale:

  • Efectuează planificarea producției zilnice a produselor din carne de pasăre;
  • Intervine în ceea ce privește procesarea comenzilor si alocarea lor în producție;
  • Gestionează în sistemul informatic de producție și livrare baze de date despre produse și clienți;
  • Comunică permanent cu unitățile de producție, depozite și biroul transporturi Transavia.

Beneficii:

  • Salariu motivant;
  • Tichete de masă 30 lei/zi;
  • Pachet cu produse de 2 ori pe lună;
  • Spor de fidelitate;
  • Stabilitate profesională;
  • Zile libere pentru evenimente deosebite (deces, donare de sânge, etc.);
Transavia SA

11 active ads

4.00

16 reviews

Career opportunities

Salary package

Work-life balance

Management

Procedures and values

Job criteria

Employee Medium level (2-5 years)
Type of job Full-time
Cities Oiejdea, Alba Iulia