Bona-Tg.Mures - Adecco Romania

Bona-Tg.Mures

Published 01.09.2024 | Expires 04.11.2024

Job description

Client Description:

Agentia de Recrutare Adecco cauta o persoană responsabilă, calmă și cu experiență în îngrijirea copiilor, care să contribuie la dezvoltarea armonioasă a copilului, pentru un post de: Bona.

Responsibilities:

Responsabilități principale:

-supravegherea copilului și asigurarea siguranței acestuia;

-organizarea și participarea la activități educative și recreative;

-pregătirea și oferirea meselor, conform instrucțiunilor părinților;

-menținerea unui mediu curat și ordonat pentru copil;

-transportul copilului la activități (dacă este necesar);

-cunoasterea limbii maghiare;

-carnet de conducere cat.B -valabil.

Candidate Profile:

Cerințe:

-experiență anterioară în îngrijirea copiilor;

-pasiune pentru lucrul cu, copiii și capacitatea de a crea un mediu pozitiv;

-răbdare, empatie și abilități bune de comunicare;

-flexibilitate și disponibilitate la program prelungit, dacă este necesar.

Beneficii:

-salariu competitiv, negociabil în funcție de experiență;

-program de lucru flexibil;

-posibilitatea de a lucra într-un mediu familial, cald și prietenos.

Adecco Romania

182 active ads

3.88

164 reviews

Career opportunities

Salary package

Work-life balance

Management

Procedures and values

Job criteria

Type of job Full-time
Cities Cristesti