Business Sales Advisor, Farming Bucuresti - Vodafone Romania

Business Sales Advisor, Farming Bucuresti

Published 12.09.2024 | Expires 27.10.2024

Job description

Cautam un consultant de vanzari B2B pasionat care sa se alature echipei noastre.
Daca ai experienta in vanzari/ vanzari Business2Business ︁️︊️︆︇︆︇​︂︆︄︄​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎si iti doresti sa te dezvolti intr-un mediu profesionist acesta este locul potrivit pentru tine.

Te asteptam sa ni te alaturi daca:

  • Ai orientare catre rezultate si capacitatea de a lucra cu obiective specifice;
  • Ai capacitatea de a construi si mentine relatii de incredere cu clientii;
  • Ai abilitati excelente de comunicare si negociere;
  • Esti pasionat de tehnologie si vrei sa lucrezi intr-o companie cu profil “tech retail"
  • Esti o persoana dinamica, persuasiva si dornica sa se dezvolte.

Responsabilitati principale:

  • Gestionarea bazei de date alocata, dezvoltarea si gestionarea relatiilor cu clientii B2B;
  • Identificarea oportunitati de vanzare si ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀negocierea contractelor;
  • Promovarea produselor, ofertelor si serviciilor Vodafone catre potentialii clienti;
  • Indeplinirea obiectivelor de vanzari lunare;
  • Indeplinirea nevoilor clientilor si gestionarea oricaror situatii sau intrebari pe care le pot avea;
  • Monitorizarea pietei si identificarea tendintelor si noilor oportunitati.

Ce iti oferim:

  •  Abonament nelimitat (voce și date) pentru telefonul tău & voucher pentru achiziționarea unui telefon
  •  Discount-uri speciale la produsele Vodafone și oferte Friends & Family
  •  Asigurare medicală, de viață și pentru intervenții chirurgicale
  •  Module de  asigurări și pachete medicale suplimentare pentru tine și familia ta
  •  Tichete de masă pentru mese sănătoase la birou sau în oraș
  •  Abonament Bookster pentru lecturi nelimitate
  •  Tarife preferențiale la sala de sport
  • Programe de dezvoltare profesională și leadership
  •  Evenimente interne de Wellbeing & Recognition
  •  Extra-zile de concediu pentru evenimente speciale.

Together we can

Vodafone Romania

16 active ads

3.68

1532 reviews

Career opportunities

Salary package

Work-life balance

Management

Procedures and values

Job criteria

Employee Medium level (2-5 years)
Type of job Full-time
Cities Bucuresti
Foreign languages English