Consilier Amanet, Vanzare bijuterii-electro, Exchange & Transfer de bani Braila - MoneyGold

Consilier Amanet, Vanzare bijuterii-electro, Exchange & Transfer de bani Braila

Published 05.09.2024 | Expires 04.11.2024

Job description

Conceptul MoneyGold se bazează pe oferirea de servicii la standarde inalte, sigure, transparente și de încredere!

MoneyGold vă oferă servicii financiare nebancare (amanet aur-electronice, schimb valutar & transfer de bani) vânzare bijuterii aur si electro.

În prezent, echipa Money Gold este formata din profesioniști, care activeaza în domenii precum: Dezvoltare, Management, Achiziții, HR, IT, Marketing, Training, Vânzări, Financiar, Logistica, Juridic.

Alătură-te super echipei MONEYGOLD!

Te așteptăm să ne cunoaștem pentru postul de Consilier Amanet, Vanzare bijuterii-electro, Exchange & Transfer de bani

Descrierea jobului:

- Derularea activitatilor de evaluare a obiectelor, bijuteriilor din aur si oferirea de servicii de amanet, schimb valutar si transfer rapid de bani clientilor;
- Consilierea clientilor prin realizarea de recomandari individualizate;
- Derularea activitatilor de administrare gestionare a magazinului (verificare, evaluare si receptie obiecte bijuterii din aur, inventariere, intocmirea, prelungirea si lichidarea de contracte de amanet etc.);
- Efectuarea zilnica a operatiunilor de casa (registru de casa, raport de gestiune, fisa inventar etc.);
- Mentinerea relatiilor cu clientii, rezolvarea plangerilor si a nemultumirilor.

Candidatul Ideal:

- Experienta intr-un post similar (banca, vanzari, casa amanet sau schimb valutar) constituie avantaj;
- Cunostinte operare PC si contabilitate primara;
- Tinuta profesionala (fizica si morala) ireprosabila;
- Capacitate deosebita de relationare si comunicare;
- Orientare catre clienti; Identifici si intelegi cu usurinta nevoile si dorintele acestora;
- Capacitate de ascultare activa si de convingere; Bune abilitati de vanzare;
- Atentie la detalii si seriozitate;

Ne dorim o persoana:

Amabila, cu un spirit de echipa dezvoltat, atitudine pozitiva, responsabila si orientata spre rezultate, eficienta, perseverenta in atingerea obiectivelor.

Beneficii:

- Un mediu de lucru dinamic, o echipă super inteligentă și un rol care cu siguranță nu va deveni niciodată o rutină;

- Pachet de beneficii competitiv, în funcție de calificări și nivel de carieră;

- Tichete de masă;

- Reducere angajat conform politicii interne;

- Asigurare medicală privată;

- Pensie privată;

- Discount Samsung;

- Lensa;

- Produse de skincare www.skinseen.ro

- ESX – retea de săli de fitness din România;

- Acces gratuit la biblioteca internă;

- Cursuri și training-uri;

- De asemenea, veți avea oportunități excelente de dezvoltare a carierei în cadrul companiei;

- Posibilitatea de a dezvolta o cariera solida in domeniu vanzarilor de servicii, in cadrul unei echipe tinere si puternice!

Te asteptam sa ne cunoastem!

CV recrutare@moneygold.ro

Detalii la nr. de telefon 0770 974 514 / 0772 025 618

MoneyGold

MoneyGold

19 active ads

3.62

13 reviews

Career opportunities

Salary package

Work-life balance

Management

Procedures and values

Job criteria

Employee Medium level (2-5 years)
Type of job Full-time
Cities Braila