Consilier vanzari bijuterii - Brasov - Teilor

Consilier vanzari bijuterii - Brasov

Published 19.09.2024 | Expires 03.11.2024

Job description

Candidatul Ideal:
Esti candidatul ideal daca ai:
Studii superioare finalizate (avantaj);
Experienta de minim 6 luni intr-un post similar (avantaj);
Cunostinte in efectuarea operatiunilor de incasare si inregistrari in sistemul de management al vanzarilor, operare PC si contabilitate primara;
Limba engleza (avantaj).​
Esti o persoana:
Orientata spre rezultate, eficienta, perseverenta in atingerea obiectivelor;
Atenta la nevoile clientului, amabila si ordonata;
Iti doresti sa lucrezi intr-un mediu profesional de lux?
Datorita expansiunii ne marim echipa de vanzari.
Vino in cea mai cool echipa si vei beneficia de:
Pachet salarial in functie de experienta;
Bonuri de masa, in valoare de 30 lei per zi lucrata (taxele sunt suportate in cuantum de 15% de catre companie);
TS bonus - 5% lunar - conform procedurii interne;
Bonusuri vanzari;
Bonus participare evenimente;
Bonus pentru recomandare angajati, conform politicii interne;
Asigurare medicala privata;
Discount angajat la achizitia de bijuterii - conform procedurii interne;
Program in ture (locatie mall);
Uniforma;
Parteneriat - abonament preferential ESX;
Parteneriat - THERME Bucuresti;
Parteneriat Lensa, Samsung Club;
Zile suplimentare de concediu, conform procedurilor interne;
Teilor Talent Academy (academie interna de training).
Toate acestea te vor sustine sa te dezvolti atat pe plan profesional cat si personal.
Descrierea jobului
Ce vei face ?
Vei fi brand amsabadorul Teilor in relatia cu clientul;
Vei consilia clientii prin recomandari individualizate;
Vei efectua activitati administrative, de gestionare a magazinului inclusiv efectuarea zilnica a operațiunilor de casa (registru de casa, raport de gestiune, fisa de inventar etc.)
Locatie: Afi Brasov

Teilor

Teilor

11 active ads

4.09

134 reviews

Career opportunities

Salary package

Work-life balance

Management

Procedures and values

Job criteria

Type of job Full-time
Cities Brasov