Coordonator de proiect - Logistică - Netex Romania

Coordonator de proiect - Logistică

Published 22.08.2024 | Expires 17.10.2024
Apply

Job description

Coordonatorul de proiect se ocupă cu stabilirea, menținerea și îmbunătățirea proceselor.

Abilități necesare

• Gândire analitică puternică: analizează procesele și identifică ce se poate îmbunătăți.
  • Comunicare eficientă: comunică clar și concis, explică modificările în procese.
  • Capacitate de a rezolva probleme: identifică problemele, evaluează soluțiile și pune în aplicare schimbări eficiente
  • Atenție la detalii: documentează procesele și asigură acuratețea în execuție.
  • Spirit de echipă: lucrează împreună cu colegii pentru a atinge obiectivele de îmbunătățire a proceselor.
  • Abilități lingvistice: cunoștințe avansate de limba engleză; cunoașterea limbii germane este un avantaj.

Responsabilități

• Identificarea proceselor care pot fi îmbunătățite sau optimizate.
  • Crearea și implementarea de noi procese sau îmbunătățirea celor existente pentru a face lucrurile să meargă mai bine și pentru a atinge obiectivele
  • Documentarea proceselor și procedurilor într-un mod simplu și ușor de înțeles, stabilind reguli clare pentru a face lucrurile.
  • Monitorizarea performanței proceselor și identificarea locurilor unde lucrurile pot fi mai bune.
  • Conducerea eforturilor de îmbunătățire continuă a proceselor, încurajând schimbul de idei și inovația din partea colegilor.

Netex Romania

Management

Procedures and values

Job criteria

Type of job Full-time
Cities Timisoara, Oradea, Cluj-Napoca, Targu Mures, Resita, Agnita, Medias, Sibiu
Foreign languages English, German