Electrician - Adecco Romania

Electrician

Published 04.08.2024 | Expires 04.11.2024

Job description

Client Description:

Agentia de Recrutare Adecco cauta pentru unul din clientii sai din Tarnaveni o persoana potrivita pentru postul de : ELECTRICIAN

Responsibilities:

Responsabilitati:

-intretinerea si reperarea echipamentelor electrice si electronice din fabrica;

-diagnosticarea si remedierea defectiunilor la electromotoare si alte sisteme electronice;

-asigurarea functionarii optime a utilajelor si echipamentelor prin realizarea de verificari si interventii preventive;

-colaborarea cu echipa de mentenanta pentru optimizarea proceselor de productie;

-respectarea normelor de siguranta si a reglementarilor in vigoare.

Oferim:

-pachet salarial atractiv si beneficii suplimentare;

-tichete de masa;

-asigurare medicala;

-oportunitati de dezvoltare profesionala si avansare in cariera ;

-mediu de lucru dinamic si colaborativ.

Te asteptam in echipa noastra!

Candidate Profile:

Cautam o persoana calificata si experimentata pentru a se alatura echipei noastre. Candidatul trebuie sa aiba o experienta solida in intretinerea si repararea echipamentelor electrice si electronicedin mediul industrial.

Cerinte:

-experienta de minim trei ani in mediul industrial, preferabil in fabrici;

-capacitatea de a diagnostica si repara defectiuni complexe;

-abilitati de citire si interpretare a schemelor electrice si electronice;

-atentie la detalii si capacitatea de a lucra atat independent cat si in echipa;

-flexibilitatea si disponibilitatea de a lucra in schimburi.

Adecco Romania

191 active ads

3.88

164 reviews

Career opportunities

Salary package

Work-life balance

Management

Procedures and values

Job criteria

Type of job Full-time
Cities Bucuresti