Inginer industrie alimentară (Calitate și siguranța alimentului) - Transavia SA

Inginer industrie alimentară (Calitate și siguranța alimentului)

Published 03.09.2024 | Expires 18.10.2024

Job description

Transavia recrutează inginer de industrie alimentară cu responsabilități în departamentul de producție pentru abatorul de păsări de la Sântimbru, jud. Alba, str. Blajului, nr, 244D.

NU SE OFERĂ CAZARE! Postul nu este valabil cu relocare

Cerințe:

  • Studii superioare: industrie alimentară.
  • Cunoștințe de bază în ceea ce priveşte sistemul HACCP și Sistemul de Management al Siguranţei Alimentului conform ISO 22000;
  • Cunoștințe foarte bune de Microsoft Office.
  • Abilitatea de a identifica neconcordanțe.
  • Capacitatea de a mobiliza şi de a organiza activitatea oamenilor din subordine, spirit de echipă.

Descrierea jobului:

  • Activitatea sa principala este să asigure respectarea cerințelor de calitate ale produselor abatorului în toate etapele fluxului tehnologic de producţie.🏭🍗🧬

Beneficii:

  • Salariu avantajos;
  • Bonuri de masa (30 lei/zi);
  • Pachet cu produsele companiei (de 2 ori pe lună);
  • Traininguri de specialitate;
  • Facilități fiscale la salariu - sector agricultură;
  • Spor de fidelitate (la vechimea în companie);
  • Primă de sărbători.

Dacă sunteți interesat de această oportunitate sau dacă în cercul dumneavoastră de apropiați pot fi persoane interesate, vă rugăm să ne trimiteți un CV.

Transavia SA

10 active ads

4.00

16 reviews

Career opportunities

Salary package

Work-life balance

Management

Procedures and values

Job criteria

Employee Medium level (2-5 years)
Type of job Full-time
Cities Alba Iulia
Foreign languages English