Manager Resurse Umane - Simigeriile Luca (Tinervis Group)

Manager Resurse Umane

Published 27.09.2024 | Expires 11.11.2024

Job description

Candidatul Ideal

  • Studii superioare finalizate sau in curs de finalizare;
  • Cunostinte de legislatie a muncii;
  • Curs de Inspector Resurse Umane;
  • Cunostinte MS Office (nivel mediu - avansat);
  • Abilitati de organizare, planificare, comunicare si relationare;
  • Atentie la detalii, orientare catre rezultate, capacitate de analiza si sinteza.

Descrierea jobului

  • Intocmirea, gestionarea si actualizarea dosarelor de personal (contracte individuale de munca, acte aditionale, decizii/notificari de incetare, decizii suspendare/incetare suspendare, ︁cercetari disciplinare, adeverinte etc);
  • Transmiterea, corecta si la termen, a datelor în REVISAL;
  • Mentinerea evidentelor suspendarilor temporare a contractelor individuale de munca;
  • Mentine evidenta expirarii fiselor de aptitudine/avizele medicale de la medicina muncii si mentine relatia cu prestatorul de servicii SSM si SU;
  • Redactarea si centralizarea documentelor specifice departamentului Resurse Umane (adrese, cereri, instiintari, popriri etc);
  • Verificari zilnice si periodice REVISAL versus aplicatia de salarizare;
  • Actualizeaza si prelucreaza datele angajatilor in aplicatia informatica de gestionare si calcul salarial a angajatilor;
  • Pregateste/intocmeste rapoartele specifice de gestionare si administrare a personalului;
  • Asigura pastrarea, arhivarea si siguranta documentelor la nivelul biroului precum si confidentialitatea datelor şi informaţiilor.

Ce oferim:

  • Salariu atractiv;
  • Tichete de masa;
  • Asigurare medicala privata;
  • Cresteri salariale in raport cu timpul petrecut in companie;
  • Prime acordate cu ocazia sarbatorilor de Paste si Craciun;
  • Posibilitati de promovare.

Fii parte din povestea LUCA, vino alaturi de noi!

Simigeriile Luca (Tinervis Group)

3 active ads

2.58

36 reviews

Career opportunities

Salary package

Work-life balance

Management

Procedures and values

Job criteria

Employee Medium level (2-5 years)
Type of job Full-time
Cities Bacau