Operator Date Produs & Procesare Prețuri - Netex Romania

Operator Date Produs & Procesare Prețuri

Published 21.10.2024 | Expires 28.10.2024
Apply

Job description

Alătură-te departamentului nostru de 𝘿𝙖𝙩𝙚 𝙋𝙧𝙤𝙙𝙪𝙨 & 𝙋𝙧𝙤𝙘𝙚𝙨𝙖𝙧𝙚 𝙋𝙧𝙚𝙩𝙪𝙧𝙞📊, unde acuratețea și atenția la detalii 🔍 sunt esențiale pentru gestionarea datelor despre produse și informațiilor de preț 💼. Acest rol este crucial pentru asigurarea integrității datelor și susținerea eficienței operaționale generale ⚙️.

Abilități necesare 💡
Experiență dovedită în utilizarea Excel 📈, inclusiv introducerea de date, manipulare și utilizarea formulelor.
Abilități puternice de comunicare verbală și scrisă 🗣️✍️ pentru interacțiuni eficiente cu membrii echipei, clienți și furnizori.
Mentalitate proactivă 💪 cu o capacitate solidă de a finaliza sarcinile și de a rezolva problemele.
Abilități excelente de organizare 📅, cu capacitatea de a gestiona mai multe sarcini și de a respecta termenele limită ⏳.
Atenție la detalii 🧐 și angajament pentru menținerea unor standarde de calitate ridicate în introducerea datelor.

Responsabilități 🛠️
Introducerea și menținerea corectă a datelor 🖥️ despre produse și a informațiilor de preț în tabelele Excel.
Comunicare eficientă 📞💌 cu colegii, clienții externi și furnizorii pentru rezolvarea problemelor și colectarea informațiilor necesare.
Gestionarea proactivă a sarcinilor 📋 pentru a asigura finalizarea la timp și respectarea termenelor limită.
Monitorizarea și urmărirea problemelor 🔍 legate de introducerea datelor și discrepanțele de preț, asigurând rezolvarea lor promptă.
Contribuirea cu idei și sugestii noi 💡 pentru îmbunătățirea proceselor și creșterea eficienței echipei.
Asigurarea corectitudinii tuturor datelor introduse ✅, în conformitate cu liniile directoare și procedurile stabilite.

Netex Romania

Work-life balance

Management

Procedures and values

Job criteria

Employee Medium level (2-5 years)
Type of job Full-time
Cities Timisoara, Oradea, Cluj-Napoca, Sibiu, Agnita, Medias, Resita, Targu Mures