Operator mase plastice - Timișoara - Adecco Romania

Operator mase plastice - Timișoara

Published 15.08.2024 | Expires 03.11.2024

Job description

Client Description:

Adecco Resurse Umane angajează operator mase plastice

Responsibilities:

Beneficii:

- salariu 3650 lei brut;

- tichete de masă de 30 de lei/zi;

- primă de prezență 250 de lei brut;

- primă de producție 25 de lei/zi ( pentru anumite proiecte);

- decont de transport de 130 de lei net;

Responsabilități:

- cunoaște și respectă atribuțiile specifice postului;

- cunoaște și respectă Regulamentul intern;

- urmșreste buna funcționare a mașinilor de injecție și a accesoriilor aferente, precum și desfășurarea procesului tehnologic în parametrii programați si anunță neconformității șefului de schimb;

- execută cu grijă operațiuni de sortare, debavurare, ambalare piese;

- execută si menține curățenia în întreaga societate și participă la colectarea selecționată a deșeurilor;

- răspunde de folosirea eficientă a materiilor la nivelul lui ;

- respectă procedurile și instrucțiunile de lucru aferente postului.

Candidate Profile:

Cerințe:

- disponibilitate de a lucra în trei schimburi;

- persoană dinamică, cu spirit de echipă;

- adresa de domiciliu Timișoara.

Adecco Romania

182 active ads

3.88

164 reviews

Career opportunities

Salary package

Work-life balance

Management

Procedures and values

Job criteria

Type of job Full-time
Cities Timisoara