Operator prin aschiere - Adecco Romania

Operator prin aschiere

Published 06.09.2024 | Expires 04.11.2024

Job description

Client Description:

Agentia de Recrutare Adecco angajeaza pentru unul din colaboratorii sai din Tarnaveni o persoana potrivita pentru postul de:

Operator prin Aschiere

Responsibilities:

Responsabilitati:

  • Operarea si configurarea masinilor CNC pentru a realiza diverse operatii de prelucrare prin aschiere (strunjire, frezare, gaurire, etc.);
  • Citirea si interpretarea desenelor tehnice si a fiselor de lucru;
  • Monitorizarea si ajustarea parametrilor de lucru pentru a asigura respectarea standardelor de calitate;
  • Intretinerea zilnica a echipamentelor și raportarea oricaror probleme tehnice;
  • Colaborarea cu echipa de ingineri si alte departamente pentru a optimiza procesele de productie.

Oferim:

  • Pachet salarial competitiv;
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala și specializare;
  • Un mediu de lucru modern,intr-o echipa profesionista si prietenoasa;
  • Tichete de masa si alte beneficii conform politicii companiei.

Daca te regasesti in descrierea de mai sus si esti gata sa faci parte din echipa noastra, aplica pentru acest post.

Asteptam cu nerabdare sa te cunoaștem!

Candidate Profile:

Cautam un Operator prin Aschiere talentat si dedicat, care sa se alature echipei noastre de productie. In acest rol, vei fi responsabil pentru operarea si supravegherea masinilor de prelucrare prin aschiere, asigurand calitatea si precizia pieselor produse conform specificatiilor tehnice.

Cerinte:

  • Experienta intr-un rol similar, constitue un avantaj;
  • Cunostinte solide de operare si programare a masinilor CNC;
  • Abilitatea de a citi si interpreta desene tehnice;
  • Atentie la detalii si abilitati de rezolvare a problemelor tehnice.

Adecco Romania

182 active ads

3.88

164 reviews

Career opportunities

Salary package

Work-life balance

Management

Procedures and values

Job criteria

Type of job Full-time
Cities Tarnaveni