Project Manager Închirieri Cluj (f/m) - Kaufland Romania

Project Manager Închirieri Cluj (f/m)

Published 28.08.2024 | Expires 03.11.2024

Job description

Anunţ extern

Deții cunoștințe de execuție în construcții civile sau juridice și ai experiență în domeniul imobiliar. În plus, îți place să lucrezi ținând cont de timp, cost și calitate și ai abilități solide de negociere. Dacă te regăsești în această descriere, te așteptăm să te alături echipei noastre și să contribui la selectarea locațiilor pentru noile magazine Kaufland, precum și la procesul de construire a acestora.

Beneficiile tale

  • Contract de muncă pe durată determinată cu un salariu atractiv și bonuri de masă
  • Zile în plus la concediul tău de odihnă, în funcție de vechimea în cadrul companiei
  • Oferte speciale și o gamă largă de servicii suplimentare, cum ar fi Bookster și 7Card
  • Asigurare de sănătate privată garantată
  • Formare profesională și cunoașterea structurilor și proceselor noastre, precum și oportunități individuale de dezvoltare personală și profesională

Responsabilitățile tale

  • Ești responsabil de relația cu chiriașii din cadrul galeriei
  • Planifici și negociezi în mod independent contractele noi sau cele de reînchiriere
  • Aduci inovații/optimizări/sugestii de optimizare pentru branșa de închirieri
  • Ești în continuă căutare de noi chiriași și de concepte inovatoare
  • Planifici bugetele și veniturile din închirieri precum și investițiile necesare modernizării spațiilor închiriate
  • Vizitezi regulat magazinele în vederea verificării partenerilor

Profilul tău

  • Studii superioare absolvite
  • Experiență pe o poziție similară de minim 3 ani constituie un avantaj
  • Permis de conducere categoria B și disponibilitate de deplasare
  • Cunoștințe bune de limbă engleză (limba germană constituie un avantaj)
  • Spirit antreprenorial, bun negociator și cunoștințe în utilizare SAP prezintă un avantaj

Pentru a simplifica citirea, folosim în text forma masculină de adresare.

La Kaufland ai şanse egale! Toate deciziile de angajare sunt luate fără discriminări pe criterii de sex, vârstă, dizabilitate, origine etnică sau rasială, religie, convingeri sau orientare sexuală. Locul tău e la Kaufland!

Kaufland Romania

315 active ads

3.76

1453 reviews

Career opportunities

Salary package

Work-life balance

Management

Procedures and values

Job criteria

Type of job Full-time
Cities Cluj-Napoca