Senior Marketing Coordonator - Simigeriile Luca (Tinervis Group)

Senior Marketing Coordonator

Published 27.09.2024 | Expires 11.11.2024

Job description

Candidatul ideal:

  • Studii superioare finalizate, de preferat in Marketing;
  • Experienta de minim 4 ani in MARCOM;
  • Bune abilitati de comunicare si negociere;
  • Bune abilitati de organizare si gestionare a timpului;
  • Capacitatea de a lucra in echipa;
  • Gandire analitica.

Principalele responsabilitati:

  • Crearea, implementarea si supravegherea strategiei de marketing la nivelul intregii companii;
  • Supravegherea strategiei de promovare pe toate ︁canalele, pentru a putea analiza ulterior rezultatele obtinute;
  • Monitorizarea concurentei si identificarea tendintelor;
  • Participarea la cresterea vizibilitatii companiei si a produselor acesteia;
  • Negocierea contractelor de publicitate;
  • Crearea campaniilor de marketing, menite sa aduca un plus din punct de vedere al notorietatii si dezvoltarii companiei;
  • Dezvoltarea si implementarea campaniilor de publicitate, campaniilor online si a altor tactici de marketing;
  • Gestionarea relatiilor cu agentiile de publicitate colaboratoare, cu furnizorii și partenerii;
  • Planificarea, implementarea si urmarirea promovarii in cadrul evenimentelor interne si organizate de catre terti;
  • Urmarirea implementarii planului de promovare retail;
  • Colaborarea cu echipa de Vanzari pentru a face campaniile eficiente – participa la evenimente organizate in locatii.

Ce oferim:

  • Pachet salarial competitiv;
  • Tichete de masa;
  • Prime de sarbatori;
  • Asigurare medicala privata;
  • Laptop si telefon de serviciu;
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala si avansare in cadrul companiei;
  • Mediu de lucru dinamic si colaborativ, cu accent pe inovatie si creativitate.

Fii parte din povestea LUCA, vino alaturi de noi!

Simigeriile Luca (Tinervis Group)

3 active ads

2.58

36 reviews

Career opportunities

Salary package

Work-life balance

Management

Procedures and values

Job criteria

Employee Senior level (> 5 years)
Type of job Full-time
Cities Bucuresti