Specialist Achizitii - MoneyGold

Specialist Achizitii

Published 05.09.2024 | Expires 04.11.2024

Job description

Descrierea companiei

Conceptul MoneyGold se bazează pe oferirea de servicii la standarde inalte, sigure, transparente și de încredere. În cele peste 120 de locații, MoneyGold vă oferă rapid și sigur, servicii financiare nebancare, vânzare bijuterii aur si obiecte electro.

Amanet aur & electro

Împrumuturile prin amanetare MoneyGold se efectuează simplu și rapid, cu un comision mic, indiferent de suma împrumutată.

Exchange

MoneyGold vă oferă curs foarte bun pentru serviciile de schimb valutar.

Transfer de bani

Pentru cei care doresc să trimită sau să primească bani rapid și fără costuri ascunse, MoneyGold le pune la dispoziție serviciul de transfer de bani. Transferul de bani este realizat prin intermediul Money Gram.

Vânzare bijuterii si electro

Money Gold pune la dispoziția clienților serviciul de vânzare bijuterii din aur si obiecte electro la prețuri accesibile.

În prezent, echipa Money Gold este formata din peste 400 de profesioniști, care activeaza în domenii precum: Vânzări, Achiziții, HR, IT, Marketing, Financiar - Contabilitate, Logistica.

Te așteptăm să ne cunoaștem pentru postul de Operator Suport Vânzare/Specialist Achizitii, dacă ești o persoană care îndeplinește următoarele condiții;

·       Cunoștințe PC (Excel, Word, Outlook/Outlook Expres)

·       Atent/ă la detalii și seriozitate, comunicare

·       Spirit dе echipă dezvoltat, atitudine pozitivă, ești responsabil/a și o persoană orientată spre rezultate, eficientă, perseverentă în atingerea obiectivelor

·       Experiență într-un post similar

·        Comunicare, operare PC (Excel, Word, Outlook/Outlook Expres), contabilitate primara, lb. engleza, autoinstruire permanentă în activitatea desfăşurată

·         Inter-relationare, organizare, dinamism, perseverenta, seriozitate, orientare catre client, responsabilitate, punctualitate, flexibilitate, planificare, diplomatie, initiativa, spirit de echipa si de observatie, abilitati de negociere si planificare, gandire analitica, disponibilitate de a lucra într-un mediu de lucru dinamic si de a se adapta la situatii diverse.

Descrierea jobului

·       Selecție produse ce urmează să fie aduse la vânzare (50% din timp )

·       Verificări vizuale ale bijuteriilor/ să nu aibă defecte

·       Pregatirea documentelor pentru recondiționarea bijuteriilor

·       Pregatirea actelor pentru ANPC

·       Introducerea informațiilor în sistem

·       Participă la inventarierea pe partea de vânzare

·       Transfer bijuterii in agentii;

·       Asigura suportul operational la nivel de retea si gestioneaza activitatea de achiziti marfa si vanzare bijuterii din cadrul retelei.

·       Asigura suportul operational in cadrul activitatii de achizitie marfa si vanzare bijuterii;

·       Asigura suport privind receptia/ expedierea/ returul produselor;

·       Asigura procesul de sortare, creare, etichetare produse destinate vanzarii;

·       Suport operational solicitari bijuterii si remediere erori;

·       Gestionarea eficienta a stocurilor si inventarierea acestora periodic.

·       Deplasări 50% timp

·       Permis auto categoria B

Beneficii:

·        Un mediu de lucru dinamic, o echipă super inteligentă și un rol care cu siguranță nu va deveni niciodată o rutină;

       Pachet de beneficii competitiv, în funcție de calificări și nivel de carieră;

       Tichete de masă;

       Reducere angajat conform politicii interne;

       Asigurare medicală privată;

       Pensie privată;

       Discount Samsung 7%, Lensa 15%, produse de skincare www.skinseen.ro  20%;

       ESX – retea de săli de fitness din România;

       Acces gratuit la Biblioteca internă;

       Cursuri și training-uri;

       De asemenea, veți avea oportunități excelente de dezvoltare a carierei în cadrul companiei.

Te asteptam sa ne cunoastem!

CV recrutare@moneygold.ro

Detalii la nr. de telefon 0770 974 514 / 0772 025 618

MoneyGold

MoneyGold

19 active ads

3.62

13 reviews

Career opportunities

Salary package

Work-life balance

Management

Procedures and values

Job criteria

Employee Medium level (2-5 years)
Type of job Full-time
Cities Pitesti