Team Leader-Stefanestii de Jos - Adecco Romania

Team Leader-Stefanestii de Jos

Published 23.08.2024 | Expires 04.11.2024

Job description

Client Description:

Agentia de Recrutare Adecco angajeaza pentru una din companiile colaboratoare din Stefanestii de Jos pentru pozitiile de :

TEAM LEADER

Responsibilities:

RESPONSABILITATI:

-organizarea, planificarea si coordonarea derularii operatiunilor de depozitare in aria de activitate, asigurand indeplinirea sarcinilor zilnice;

-monitorizarea respectarii procedurilor de siguranta si calitate;

-organizarea si coordonarea echipei din subordine;

-organizarea si optimizarea fluxului de marfa in depozit;

-supravegherea proceselor selectate in Centrul de Livrari;

-colaborarea cu alte departamente pentru a asigura o comunicare eficienta si o buna desfasurare a operatiunilor;

-verificarea corectitudinii activitatilor de depozitare, efectuate in conformitate cu procedurile interne aplicabile.

-grija pentru un mediu de lucru sigur, respectarea normelor de sanatate si siguranta si de protectie impotriva incendiilor.

Candidate Profile:

Cautam persoane dedicate si implicate pentru a se alatura echipei noastre la depozit.

In acest rol vei fi responsabil de coordonarea activitatilor zilnice din depozit, asigurandu-te ca procesele se desfasoara eficient si conform standardelor companiei.

CERINTE:

-experienta anterioara intr-un rol similar, preferabil in coordonarea unei echipe intr-un depozit( cel putin un an);

-minim studii medii;

-capacitatea de a gestiona eficient timpul si sarcinile;

-cunostinte solide despre procesele si operatiunile dintr-un depozit;

-bune cunostinte in a utiliza WMS si MS Excel;

-cunoastearea limbii engleze suficient de bine pentru a permite o comunicare facila;

-atitudine proactiva si orientare catre rezultate.

BENEFICII:

-pachet salarial atractiv;

-bonusuri de performanta;

-asigurare medicala privata;

-tichete de masa;

-mediu de lucru dinamic si prietenos;

-reduceri de 25% in magazinul online si offline.

Daca esti interesat de aceasta oportunitate si indeplinesti cerintele de mai sus, te invitam sa trimiti Cv-ul tau actualizat sau sa apelezi nr de tel:

Adecco Romania

182 active ads

3.88

164 reviews

Career opportunities

Salary package

Work-life balance

Management

Procedures and values

Job criteria

Type of job Full-time
Cities Ștefănești de jos