1154 reviews

23 de ani de #LumeaCarrefour

20.09.2024

În luna iunie 2024 am sărbătorit aniversarea a 23 de ani de la inaugurarea primului magazin Carrefour în România. Pe 27 iunie 2001, în Militari, Chiajna, se deschideau ușile primului hipermarket din țară, Carrefour fiind primul retailer care a adus conceptul de hipermarket în România.

Este un moment despre care colegii noștri povestesc cu mare mândrie. Pentru că da, avem aproape 100 de colegi care sunt alături de noi încă din prima zi!

Așadar, am sărbătorit cei 23 de ani în cadrul unui eveniment ce ne-a oferit prilejul de a reflecta asupra unei călătorii pline de realizări. A fost cu multă voie bună, râsete și amintiri plăcute. Iar pentru că Lumea Carrefour este formată din membri din toate colțurile țării, i-am invitat pe colegi să împărtășească pe platforma internă de comunicare cum sărbătoresc tradițional aniversarea, la nivelul echipei lor.

Împreună cu cei aproximativ 17,000 de membri din Lumea Carrefour împărtășim ambiția de a ne reinventa, de a inova și de a fi întotdeauna alături de clienții noștri.

Felicitări tuturor colegilor și La mulți ani!