Top Healthcare & Farma in 2023 Top Healthcare & Farma in 2023 Catena Catena

Catena

215 reviews

Catena investeste in educatie

25.03.2024

๐„๐ƒ๐”๐‚๐€๐“๐ˆ๐€ ๐„๐’๐“๐„ ๐Ž ๐ˆ๐๐•๐„๐’๐“๐ˆ๐“๐ˆ๐„ ๐ˆ๐ ๐•๐ˆ๐ˆ๐“๐Ž๐‘, iar noi รฎnศ›elegem cรขt de important este ca tinerii sฤƒ fie focusaศ›i pe stagiul de รฎnvฤƒศ›are ศ™i dezvoltare, pentru a se pregฤƒti รฎn mod coerent pentru cariera pe care tinerii din Romรขnia ศ™i-o doresc.
La fel de important considerฤƒm cฤƒ este ศ™i crearea unui spaศ›iu de รฎntรขlnire รฎntre elevi ศ™i profesioniศ™ti din diverse domenii de activitate, care sฤƒ le impฤƒrtฤƒศ™eascฤƒ din experienศ›a lor practicฤƒ de zi cu zi ศ™i sฤƒ le ofere o viziune cรขt mai complexฤƒ asupra unei meserii.

Din acest motiv, colegii noศ™tri, Farmaciศ™ti Catena, se รฎntรขlnesc รฎmpreunฤƒ cu tinerele generaศ›ii de liceu pentru a sublinia ๐ซ๐จ๐ฅ๐ฎ๐ฅ ๐ž๐ฌ๐ž๐ง๐ญ๐ข๐š๐ฅ pe care profesiile de ๐…๐š๐ซ๐ฆ๐š๐œ๐ข๐ฌ๐ญ ๐ฌ๐ข ๐€๐ฌ๐ข๐ฌ๐ญ๐ž๐ง๐ญ ๐…๐š๐ซ๐ฆ๐š๐œ๐ข๐ฌ๐ญ il au in comunitate, dar ศ™i pentru a povesti despre ๐ฉ๐ซ๐จ๐ ๐ซ๐š๐ฆ๐ž๐ฅ๐ž ๐๐ž ๐ฌ๐œ๐จ๐ฅ๐š๐ซ๐ข๐ณ๐š๐ซ๐ž ๐‚๐š๐ญ๐ž๐ง๐š, care vin รฎn sprijinul celor care รฎศ™i doresc sฤƒ urmeze aceste meserii atรขt de frumoase.

๐˜Š๐˜ข๐˜ณ๐˜ช๐˜ฆ๐˜ณ๐˜ข ๐˜ต๐˜ข. ๐˜‹๐˜ฆ๐˜ค๐˜ช๐˜ป๐˜ช๐˜ข ๐˜ต๐˜ข.
๐˜ˆ๐˜ญ๐˜ฆ๐˜จ๐˜ฆ ๐˜ฆ๐˜ค๐˜ฉ๐˜ช๐˜ฑ๐˜ข ๐˜Š๐˜ข๐˜ต๐˜ฆ๐˜ฏ๐˜ข!

hashtag#CeaMaiInimoasฤƒEchipฤƒ hashtag#InformareLicee