Top Healthcare & Farma in 2023 Top Healthcare & Farma in 2023 Catena Catena

216 reviews

Catena – LOCUL 1️⃣ în Top Angajatori, Sănătate și Farmacie💚

08.12.2023

Catena – LOCUL 1️⃣ în Top Angajatori, Sănătate și Farmacie💚

Top Angajatori Undelucram.ro este un clasament anual bazat pe evaluările a mii de angajați, care transmit în mod anonim feedback-ul lor pe platformă. Suntem bucuroși și recunoscători oamenilor care ne-au lăsat recenzii anonime pe undelucrăm.ro, clasându-ne pe Locul 1️⃣ în topul celor mai apreciați angajatori - industria de Sănătate și Farma.

Acestă distincție reprezintă mult mai mult decât un simplu clasament pentru noi. Este dovada reușitei noastre în a construi o cultură organizațională sănătoasă, în care fiecare membru al echipei noastre să se simtă în siguranță, este apreciat și ascultat.
Dacă ar fi să numim 3 motive care au condus la această poziționare de top, acestea ar fi:
VALORILE PUTERNICE. De 30 de ani suntem ghidați în munca noastră de: respect, integritate, căldura între oameni, ambiția și dorința de a fi cei mai buni, atât în raport cu angajații noștri, cât și cu pacienții.
EMPATIA. Înțelegerea și flexibilitatea cu care răspundem nevoilor angajaților noștri, dar și pacienților Catena.
CONEXIUNEA dintre oameni și echipe. Chiar daca suntem peste 8️⃣5️⃣0️⃣0️⃣ de angajați la nivelul întregii tari, echipele sunt interconectate și nu ne abatem de la acelasi țel comun – să fim farmaciile cu cei mai mulți pacienți din România și o echipă unită!

hashtag#CatenaTopAngajator
hashtag#TopAngajatori hashtag#CeaMaiInimoasăEchipă