Top Healthcare & Farma in 2023 Top Healthcare & Farma in 2023 Catena Catena
Catena

Catena

215 reviews

Catena sprijina ๐“๐ฐ๐ข๐ง๐ง๐ž๐ญ, un program socio-educational pentru studentii la farmacie

25.03.2024

๐“๐ฐ๐ข๐ง๐ง๐ž๐ญ este un ๐ฉ๐ซ๐จ๐ ๐ซ๐š๐ฆ ๐ฌ๐จ๐œ๐ข๐จ-๐ž๐๐ฎ๐œ๐š๐ญ๐ข๐จ๐ง๐š๐ฅ realizat de SSFB - Societatea Studenศ›ilor รฎn Farmacie Bucureศ™ti cu sprijinul ๐‘ช๐‘จ๐‘ป๐‘ฌ๐‘ต๐‘จ, sub egida Asociaศ›iei Studenศ›ilor Farmaciศ™ti din Europa (EPSA), care reprezinta peste 100 000 de studenti pe tot continentul. Scopul programului este sฤƒ promoveze diversitatea culturalฤƒ, รฎnvฤƒศ›ฤƒmรขntul farmaceutic ศ™i profesia de Farmacist ศ™i presupune presupune un schimb intercultural al studenศ›ilor din douฤƒ ศ›ฤƒri membre EPSA, Romรขnia ศ™i Croaศ›ia.

รŽn perioada 23 - 27 martie, 10 dintre ๐’”๐’•๐’–๐’…๐’†๐’๐’•๐’Š๐’Š ๐‘ญ๐’‚๐’„๐’–๐’๐’•๐’‚๐’•๐’Š๐’Š ๐’…๐’† ๐‘ญ๐’‚๐’“๐’Ž๐’‚๐’„๐’Š๐’† ๐‘ฉ๐’–๐’„๐’–๐’“๐’†๐’”๐’•๐’Š se aflฤƒ รฎn Croaศ›ia, unde se bucurฤƒ atรขt workshopuri educative oferite de asociaศ›ia gazdฤƒ, cรขt ศ™i de timpul liber รฎn care exploreazฤƒ tainele centrului cultural ศ™i economic al Coastei Dalmaศ›iei.

Echipa noastrฤƒ se bucura sฤƒ sprijine cei 10 studenศ›i romรขni selectaศ›i pentru participarea la acest program prin acordarea unei burse care sฤƒ le permitฤƒ deplasarea รฎn Croaศ›ia ศ™i sฤƒ le deschidฤƒ noi orizonturi ศ™i oportunitฤƒศ›i de dezvoltare socio-culturalฤƒ.

Succes tuturor!

๐˜Š๐˜ข๐˜ณ๐˜ช๐˜ฆ๐˜ณ๐˜ข ๐˜ต๐˜ข. ๐˜‹๐˜ฆ๐˜ค๐˜ช๐˜ป๐˜ช๐˜ข ๐˜ต๐˜ข.
๐˜ˆ๐˜ญ๐˜ฆ๐˜จ๐˜ฆ ๐˜ฆ๐˜ค๐˜ฉ๐˜ช๐˜ฑ๐˜ข ๐˜Š๐˜ข๐˜ต๐˜ฆ๐˜ฏ๐˜ข.

Deschide videoclipul