Top Healthcare & Farma in 2023 Top Healthcare & Farma in 2023 Catena Catena
Catena

Catena

216 reviews

Grupul Fildas Catena - „Lider în domeniul pharma de peste 30 de ani", Gala Premiilor Capital, 2022

14.12.2022

Suntem mândri să anunțăm că Grupul Fildas-Catena a fost distins cu trofeul „Lider în domeniul pharma de peste 30 de ani” de către revista Capital, în cadrul Galei Premiilor Capital pentru anul 2022.

Trofeul și Diploma de Onoare au fost ridicate de Alexandru Vlad, vicepreședintele Grupului.

”Mulțumim și felicitări Capital pentru aniversarea celor 30 de ani! Aceste realizări se datorează întregii echipe din spatele Grupului Fildas - Catena, colaborarea și comunicarea între toți colegii fiind absolut esențială. Doresc să dedic acest premiu în special farmacistelor și asistentelor de farmacie, care depun tot efortul și toată energia pentru a-și face meseria cu empatie și profesionalism. Apreciez enorm de mult faptul ca au fost în mod constant dedicate sănătății pacienților lor, mai ales în perioada pandemiei de Covid, și am tot respectul pentru rolul pe care îl au în consilierea și tratarea pacienților”, a spus Alexandru Vlad, la ceremonia de premiere.

Află mai multe de aici: https://bit.ly/3j48Lv2

#fildascatena #grupulfildascatena #galapremiilorcapital #liderpharma