Edenred Romania Edenred Romania

Edenred Romania

32 reviews

Aniversarea a 25 de ani Edenred România

22.05.2023

La mulţi ani! Suntem entuziasmaţi şi mândri să celebrăm împreună 25 de ani de activitate Edenred în România, un eveniment special şi plin de încărcătură emoțională pentru fiecare dintre noi.

Cu ocazia sărbătoririi acestui eveniment deosebit, suntem bucuroşi să recunoaştem şi să apreciem eforturile constante, motivaţia şi implicarea ce caracterizează întreaga echipă „Dream Team”@ Edenred România.

Pe parcursul Townhall-ului de astăzi, 16 mai, am avut plăcerea a intra in dialog cu unii dintre colegii noştri, care cu bucurie ne-au împărtăşit tuturor experienţa lor în cadrul Edenred şi ne-au prezentat momente deosebite pe care le-au trăit în cadrul companiei noastre.

De la începuturile noastre în România, ca jucător nou în piaţă, până în momentul prezent, lider de piaţă ca platformă de servicii şi plăţi, cu cea mai largă şi diversă reţea de parteneri, am parcus un drum lung, plin de satisfacţii, iar acest lucru a fost posibil datorită extraordinarei echipe Edenred România.

Mulţumim tuturor colegilor întrucât reuşitele de-a lungul anilor au fost posibile doar datorită eforturilor voastre, dedicării constante şi a angajamentului de a oferi soluţii inovatoare, străduindu-ne să servim fiecare client cu aceeaşi pasiune ca întotdeauna!

A fost o călătorie minunată şi aşteptăm cu nerăbdare noile provocări şi oportunități. Ne dorim în continuare să conectăm oameni, creând cele mai potrivite soluţii pentru a ne consolida poziţia de partener pentru clienţii noştri. Toate acestea sunt posibile doar prin implicarea susţinută a voastră – a tuturor colegilor, principalii ambasadori ai Edenred.