Flex Romania Flex Romania

Flex Romania

203 reviews

#WomeninFlex: Raluca Voichiţa, Site Quality Manager

24.03.2022

Astăzi vă propunem s-o cunoaşteţi pe Raluca Voichiţa, Site Quality Manager în Flex Timişoara. A intrat în comunitatea noastră în 2016, iar dacă ar fi să descriem cariera Ralucăi în doar 3 cuvinte, acestea ar fi: provocătoare, învăţare, dezvoltare.

Una dintre valorile Flex e sprijinul reciproc, iar Raluca a simţit acest lucru încă din prima zi: “m-am simţit integrată chiar de la început, mi-a plăcut mediul de lucru, colaborativ, deschis. În privinţa accesului la informaţie, Flex este un amestec epic între echipele/comunităţile mici, foarte conectate, şi cadrul corporativ, masiv, cu acces la un networking extraordinar şi la o tehnologie de ultimă oră.”

“Îmi place să lucrez la Flex. Îmi place cultura Flex, deschisă şi colaborativă, orientată pe oameni şi pe dezvoltarea lor. Apreciez tehnologia diversă de fabricaţie, networkingul, oportunităţile de învăţarea şi expunerea multiculturală. Îmi place că suntem într-o permanenţă dezvoltare şi îmi place echipa cu care lucrez, sunt tare mândră de aceasta. E capabilă, diversă şi orientată pe rezultate.”

#LifeAtFlex #WomenInFlex