Miele Tehnica Brasov Miele Tehnica Brasov
Miele Tehnica Brasov

3.99

77 reviews

Angajam gestionar

21.10.2021

Angajăm Gestionar

​ ​CV-urile pot fi depuse pe e-mail recrutare@miele.ro până la data de 26.10.2021.

Responsabilități:

+ Efectuează recepția cantitativă și calitativă a materiilor prime și a ambalajelor, verificând conformitatea facturii;

+ Întocmește bonurile de transfer pentru materiile prime expediate la secții și notele de recepție pentru materiile prime intrate în depozitul de materii prime;

+ Ține evidența zilnică a stocurilor de materii prime și ambalaje din depozitul de materii prime;

+ Informează departamentul de calitate în vederea realizării controlului calitativ, precum și departamentul de contabilitate, pentru Înregistrarea facturii;

+ Operează în sistemul SAP primirea și eliberarea de bunuri în cadrul societății în baza documentelor însoțitoare: NIR, bon de consum, bon de transfer, comandă de producție;

+ Etichetează materialele recepționate în urma întocmirii NIR;

+ Separă materialele neconforme de cele conforme și le depozitează în zonele desemnate;

+ Participă la inventarele periodice organizate în cadrul societății;

+ Arhivează documentele de primire și eliberare din gestiune.

Cerințe:

+ Studii medii;

+ Cunoștințe operare sisteme informatice (cunoștințele de operare în SAP constituie un avantaj);

+ Noțiuni de bază în contabilitate și legislație de gestiune;

+ Experiența de lucru într-o poziție similară, minim 3 ani;

+ Atenție la detaliu;

+ Orientare către client;

+ Atestatul ISCIR constituie un avantaj;

+ Disponibilitate la program de lucru in schimburi.

Pentru mai multe informatii despre pozitia vacanta sau beneficii puteti contacta 0736.700.680 (Adriana Tomica).​