Miele Tehnica Brasov Miele Tehnica Brasov
Miele Tehnica Brasov

Miele Tehnica Brasov

77 reviews

Florin Mureșan a preluat oficial rolul de Director General al fabricii Miele Brașov

30.04.2020

Începând cu data de 01.05.2020 se încheie mandatul de Director General Interimar Miele Brașov al Aureliei Florea.

„Încrederea acordată din partea grupului Miele pentru ocuparea rolului de Director General Interimar a fost pentru mine o dovadă de recunoaștere a implicării mele din ultimii 10 ani în proiectele companiei. Pentru mine a însemnat o mare provocare pe care am acceptat-o și gestionat-o cu multă responsabilitate.

Mulțumesc fiecărui coleg din grupul Miele pentru buna colaborare avută pe parcursul acestei perioade pline de provocări. Sunt recunoscătoare  echipei din Brașov pentru suportul primit și contribuția avută pentru buna desfășurare a activității noastre în această perioadă.

Sunt convinsă că împreună cu Florin vom continua ducem la îndeplinire, cu succes, obiectivele strategice ale fabricii din Brașov".

Aurelia Florea,
Director Dezvoltare Organizațională și Resurse Umane

Îi mulțumim Aureliei Florea pentru contribuţia importantă avută în acest rol și îi dorim mult succes lui Florin Mureșan.​​