Optical Investment Group (OPTIblu, Optiplaza, O51) Optical Investment Group (OPTIblu, Optiplaza, O51)
Optical Investment Group (OPTIblu, Optiplaza, O51)

Optical Investment Group (OPTIblu, Optiplaza, O51)

81 reviews

Parteneriat OPTIblu - Hope and Homes For Children Romania

21.06.2024

În luna Copilului, în cele 79 de magazine OPTIblu din toată țara, poți deveni Ambasador pentru Acasă dacă achiziționezi ochelari pentru copilul tău.

Noi vom dona, către Hope and Homes for Children Romania, 50 de lei la fiecare pereche de ochelari de copii vândută. Împreună cu o comunitate puternică și ambițioasă, strângem fondurile necesare pentru a construi, de la zero, o casă familială pentru 12 copii cu nevoi speciale, din ultimul orfelinat din sectorul 5, București.

Această nouă casă va oferi un mediu familial, în care copiii vor beneficia de îngrijire și educație adecvată nevoilor lor specifice. Casa va asigura siguranță și stimulare senzorială prin spații special amenajate.

👉🏻Chiar dacă cel mic nu are nevoie de ochelari, te îmncurajăm să sprijini proiectul printr-o donație și să te alături lui David Popovici, Mihai Morar și altor Ambasadori. Te așteptăm în cel mai apropiat magazin OPTIblu.

hashtag#ACASĂVeziCuInima hashtag#HopeandHomesforChildren