Edenred Romania Edenred Romania
Edenred Romania

Edenred Romania

32 reviews

Edenred Romania Overview

Edenred România, parte din Grupul Edenred, este principala platformă digitală de servicii şi plăţi din piaţa locală, care oferă soluţii digitale pentru angajaţi, companii, parteneri comerciali şi instituţii publice.

Ne mândrim cu o experienţă de peste 25 de ani în România şi, alături de alte două companii din Grupul Edenred, UTA Edenred (furnizor de servicii de mobilitate) şi Edenred Digital Center (hubul de tehnologie al Grupului), contribuim la îmbunătăţirea vieţii a milioane de utilizatori, angajatori şi parteneri comercianţi.

Din portofoliul Edenred fac parte cardurile de masă, cardurile cadou, cardurile de vacanță, cardurile culturale, platforma de beneficii extrasalariale dedicate angajaţilor, cardurile de combustibil. În acord cu misiunea Grupului, „Enrich connections. For good.”, aceste soluţii sporesc bunăstarea şi puterea de cumpărare a utilizatorilor, îmbunătăţesc atractivitatea companiilor şi stimulează în mod activ piaţa muncii şi economia locală.

Why work with us?

Suntem DreamTeam, locul în care:

• Îţi poţi dezvolta imaginaţia şi spiritul antreprenorial
  • Vei găsi colegi care comunică transparent şi oferă feedback
  • Îţi recompensăm performanţa şi loialitatea
  • Avem grijă de timpul pe care îl petreci la birou. La noi, vei găsi mereu o atmosferă plăcută, cu colegi dornici să se ajute unul pe celălalt
  • Sărbătorim împreună succesul
  • Îţi oferim oportunităţi de dezvoltare profesională și personală
  • Te poţi implica, alături de colegi, în proiecte sociale care au impact real în comunităţi

🏆 Ce îţi oferim?

Se spune că munca îl înnobilează pe om şi suntem de acord cu asta. Dar trebuie să îl şi recompenseze. La Edenred România, pe lângă satisfacţie profesională, îţi garantăm şi un pachet generos de beneficii.

🚀 Hai în aventura Edenred România! Ne dorim colegi pasionaţi, creativi, care să performeze alături de noi în fiecare zi. Dacă vrei să simţi vibe-ul Edenred, te aşteptăm în echipa noastră!

Intră pe pagina noastră de Cariere, AICI, şi descoperă jobul care ţi se potriveşte. Trimite-ne CV-ul tău la cariere@edenred.com, iar noi te vom contacta pentru mai multe detalii.

👍 Urmărește-ne pe:

Company statistics