IGT Solutions IGT Solutions

IGT Solutions

138 reviews

IGT Solutions Overview

Facilităm o Experiență Mai Bună

IGT Solutions (IGT) este dedicată simplificării interacțiunilor complexe cu clienții, oferind în același timp o experiență fluidă. Furnizează servicii și soluții integrate de BPM, Tehnologie și Servicii & Soluții Digitale pentru clienți din diverse industrii. IGT Solutions este o companie de experiență a clienților (CX) de generație nouă, care definește și oferă experiențe transformative pentru brandurile globale și inovatoare, utilizând tehnologii digitale. Prin combinarea Inteligenței Digitale și Umane, IGT devine partenerul preferat pentru gestionarea călătoriilor CX (end-to-end) în industriile de Turism și Hi-tech.

Înființată în 1998, cu 100% focus pe experiența clienților, IGT cuprinde peste 25.000 de specialiști în experiența clienților și tehnologie, oferind servicii pentru 90 de clienți de renume la nivel global. Amprenta globală a IGT constă în 31 de centre de livrare în China, Filipine, Malaysia, India, EAU, România, Indonezia, Spania, Columbia, Africa de Sud, Egipt, Vietnam și SUA.

TechBud.AI, Platforma Noastră Revoluționară de Inteligență Artificială Generativă la Nivel de Companie

TechBud.AI de la IGT Solutions, platforma de Inteligență Artificială Generativă la nivel de întreprindere, conduce eficiența, agilitatea și adaptabilitatea de neegalat. Experimentează capabilitățile transformative ale TechBud.AI.

Inteligența Artificială Generativă îmbunătățește inovația, automatizarea, eficiența, segmentarea datelor, simularea și personalizarea în toate afacerile. Platforma TechBud.AI de la IGT Solutions este un instrument puternic pentru a stimula inovația rapidă, a atinge obiectivele de afaceri și a ridica experiențele clienților. Platforma asigură eficiența costurilor prin valorificarea Inteligenței Artificiale Generative într-un mod flexibil, responsabil, sigur și scalabil.

Why work with us?

1. Creștere personală și profesională

• Aici nu doar muncești, ci și crești! Oferim traininguri și programe de dezvoltare care te ajută să îți atingi potențialul maxim.

2. Beneficii grozave

• Pe lângă un salariu competitiv, îți oferim asigurare medicală și multe alte beneficii care să îți facă viața mai ușoară.

3. Proiecte interesante

• Vei avea ocazia să lucrezi la proiecte inovative și provocatoare, folosind tehnologie de vârf.

4. Echilibru între viața profesională și personală

• Credem în echilibrul dintre muncă și viața personală și facem tot posibilul să te ajutăm să îl găsești.

5. Stabilitate și reputație

• Suntem o companie de încredere, cu o reputație solidă pe piață. Aici te poți simți în siguranță și apreciat.

6. Diversitate și incluziune

• Valorizăm diversitatea și credem că fiecare voce contează. Avem un mediu de lucru incluziv, unde te poți simți cu adevărat tu însuți.

7. Distracție și relaxare

• Pe lângă muncă, știm să ne și distrăm! Organizăm evenimente, teambuildinguri și activități sociale pentru a ne bucura de timpul petrecut împreună.

Ne-ar face mare plăcere să te avem alături de noi! Dacă ești în căutarea unui loc de muncă unde să te simți apreciat și să ai oportunități de creștere, suntem aici pentru tine. Vino să facem lucruri grozave împreună!

Company statistics

Company benefits