Despre Undelucram.ro

Misiune

Misiunea noastră este să creăm o comunitate de angajați și angajatori uniți prin transparență la locul de muncă.

Fondată în 2011 în urma unei nevoi resimțite în piață de a putea afla recenzii despre companii direct de la angajați, Undelucram.ro aduce împreună angajatului și angajatorului pentru a crea un mediu de lucru transparent și interactiv.

La Undelucram.ro ne propunem să contribuim la educarea tinerilor din România, să le oferim suport în pregătirea unui interviu și găsirea locului de muncă dorit, dar în același timp venim și în întâmpinarea nevoilor companiilor care își doresc să atragă de partea lor cele mai bune talente.

În 2020, Undelucram.ro este cea mai mare comunitate online a ANGAJAȚILOR din România, singură platforma unde aceștia au posibilitatea de a evalua companiile din țara în funcție de modul în care decurge procesul de recrutare, cum este mediul de lucru și care sunt salariile oferite.

Platforma pune la dispoziția ANGAJATORILOR soluții inovative de employer branding și recrutare targhetată , oferindu-le acestora posibilitatea de a interacționa cu angajații, viitorii candidați și foștii angajați. Companiile pot răspunde la recenziile primite, pot publică locurile de muncă disponibile și își pot promova cât mai original cultura organizațională pentru a-și crea un brand de angajator de elită.

Viziune

Este important să fii înconjurat de oameni care să te ajute să crești pentru ca angajații tăi să devină ambasadorii de mâine ai companiei.

De aceea, Undelucram.ro trece de statutul de simplă platforma de recenzii și vizează crearea unei comunități internaționale cu o prezență în România, Republica Moldova, Ungaria, Cehia, Grecia, Ucraina, BulgariaPolonia și MENA în cadrul căreia relația dintre angajat și angajator depășește orice obstacol de comunicare și devine mai puternică.