Echipa Undelucram te invită la HR LivingRoom by Pluxee: Workplace for All – Harta motivației intergeneraționale

26.09.2024

Echipa Undelucram are plăcerea de a te invita la cea de-a șaptea ediție a evenimentului HR LivingRoom, dedicat profesioniștilor din Resurse Umane. Evenimentul din acest an, intitulat "Workplace for All: Harta motivației intergeneraționale la locul de muncă", este organizat de Pluxee și va avea loc pe 9 octombrie, la Hotel Novotel din București (Calea Victoriei 37B), începând cu ora 10:00.

Ce vei descoperi la HR LivingRoom?

Subiectul principal al evenimentului va fi explorarea provocărilor și oportunităților din mediul de lucru, în contextul în care pe piața muncii activează simultan patru generații distincte de angajați. Cum putem construi un loc de muncă care să răspundă nevoilor și așteptărilor diversificate ale acestor generații? HR LivingRoom îți oferă ocazia perfectă de a înțelege cum să gestionezi mai bine echipele intergeneraționale și să creezi un mediu de lucru incluziv.

Evenimentul va fi moderat de Ioana Ciurlea și va urmări agenda:

10.00 - 10.30 Înregistrarea participanților, welcome coffee

10.30 - 10.35 Deschiderea evenimentului. Moderator Ioana Ciurlea, jurnalist

10.35 - 10.45 Gabor Olajos, Country Managing Director, Pluxee România și Bulgaria

10.45 - 11.15 Alina Stepan, Country Manager Ipsos România

11.15 – 12.00 Panel de discuție. Sesiune de Q&A.

• Adina Vidroiu – HR Director EurA & Hungary, Microsoft
  • Sonia Mogos – HR Employee Experience Maker, Orange
  • Corina Licea – HR Director, Vienna Insurance Group

12.00 – 12.45 Barbu Mateescu, sociolog

12.45 – 12.55 Sesiune Q&A

12.55 - Prânz

De ce să participi?

Acest eveniment este o oportunitate excelentă de a afla noi perspective și soluții practice pentru gestionarea echipelor diverse, dar și de a interacționa cu alți profesioniști din industria HR. Așadar, dacă ești implicat în gestionarea capitalului uman sau pur și simplu vrei să înțelegi mai bine cum poți motiva și integra angajați din generații diferite, HR LivingRoom este locul perfect pentru tine.

Cum te poți înscrie?

Pentru a participa la una dintre cele mai interesante întâlniri ale toamnei în domeniul HR, confirmă înscrierea prin e-mail la adresa catalina.arhire@undelucram.ro. Te rugăm să ne comunici numele, prenumele, poziția ocupată și compania din care faci parte

Despre HR LivingRoom

HR LivingRoom este o serie de evenimente dedicate profesioniștilor din domeniul Resurselor Umane, oferind oportunități de învățare și networking. Inițiativa a debutat cu succes în București și s-a extins în orașe precum Timișoara, Cluj și Iași, devenind rapid o platformă de referință pentru discuțiile despre tendințele și provocările din domeniu.

Te așteptăm cu drag pe 9 octombrie!
Echipa Undelucram