Undelucram.ro EVENTS HUB pentru companii

25.09.2024
Undelucram.ro EVENTS HUB pentru companii

Undelucram HUB pentru companii

Platforma Undelucram.ro, vine în sprijinul companiilor cu oportunitatea valoroasă de a participa la evenimente de profil din HR menite să îmbunătățească atragerea și retenția talentelor, să dezvolte brandul de angajator și să promoveze cele mai bune practici din industrie. Aceste evenimente sunt concepute pentru a răspunde nevoilor actuale ale companiilor, într-un peisaj de afaceri în continuă schimbare.

Participarea la aceste evenimente va permite angajatorilor să se conecteze cu experți din domeniu, să își extindă rețelele de contacte și să își dezvolte strategii eficiente pentru atragerea talentelor. Iată câteva dintre beneficiile specifice pe care le oferă fiecare participare:

1. Informare: Participanții vor avea ocazia să învețe din experiențele altor profesioniști și să descopere tendințele actuale și viitoare în domeniul resurselor umane.

2. Networking: Evenimentele sunt o platformă ideală pentru a construi relații cu alți angajatori, lideri de opinie și specialiști, facilitând colaborări care pot duce la inițiative comune.

3. Vizibilitate: Companiile care participă la aceste evenimente își pot promova brandul de angajator și pot atrage atenția asupra oportunităților de angajare disponibile.

4. Workshopuri și Sesiuni Interactive: Evenimentele includ sesiuni practice și workshopuri care oferă instrumente și tehnici aplicabile imediat în strategiile de resurse umane ale companiilor.

5. Reduceri și Oferte Speciale: Companiile care se alătură platformei și participă la evenimentele organizate beneficiază de oferte și reduceri exclusive, contribuind la o gestionare mai eficientă a bugetelor de recrutare și marketing.

Prin intermediul platformei Undelucram, angajatorii pot accesa aceste evenimente de referință, care nu doar că le vor îmbunătăți strategiile de recrutare, dar le vor oferi și instrumentele necesare pentru a rămâne competitivi într-un mediu de afaceri dinamic.

Următoarele Evenimente:

Magnetico Brașov – 16 octombrie

Magnetico Oradea – 24 octombrie

Magnetico Timișoara – 31 octombrie

Magnetico Sibiu – 7 noiembrie

ZF HR Conference: Buget 2025 – 18 noiembrie, JW Marriot

Nu ratați ocazia de a deveni parte din aceste evenimente importante și de a transforma provocările actuale în oportunități de dezvoltare!

Dacă vrei să afli mai multe detalii despre participare și beneficiile exclusive pe care le poți accesa, te invit cu drag să ne contactactezi

Email: Catalina.Arhire@undelucram.ro

Telefon: 0771.397.103