Tehnician Mecanic Slot Machine

Tehnician Mecanic Slot Machine
1 zi
Ușor
Experiență neutră Experience neutral
Nici o ofertă primită No offer
Niciun răspuns No feedback received

Cum a decurs interviul?

Discutie cu managerul principal.
Urma sa acopar o zona de cateva judete in jurul Bucurestiului, cateva agentii din Bucuresti.
Destul de neclar acest aspect, nu stiam exact cate agentii sunt in Bucuresti si care este acoperirea lor de catre ceilalti tehnicieni.

Intrebări și teste la interviu

Nu m-a intrebat ceva anume, nici nu avea CV-ul la indemana, asa ca a trebuit sa ii povestesc totul, dupa ce ma rugase "Povesteste-mi despre tine".
Oarecum nepregatiti, era dupa masa de pranz, asta este.
Salariul ar fi fost de 4000 lei, tin minte ca masina de serviciu o puteai pastra si acasa, un lucru avantajos!
Nu am dat teste si nici nu au fost intrebari dubioase, doar discutie pe baza a ceea ce as face.
Nu se rezuma doar la munca de tehnician aparate tip "pacanele", ci si la reparatii de mini-tehnicus, daca se poate spune asa, adica sa repari si scaunele, o usa, diverse.
Nu va apucati sa puneti prea multe intrebari, ca deja pareti prea destepti pentru acest post, iar un angajat care pune intrebari (sau prea multe intrebari) este considerat a fi cam incomod.
Nu de asta, dar imi dau seama de ce nu m-a mai chemat si a doua oara, desi eram DISPONIBIL pentru a incepe din a doua zi.
Sa fie sanatosi, vad ca odata la cateva luni tot cauta om.
Experience neutral Experiență neutră
No offer Nici o ofertă primită
No feedback received Niciun răspuns