Bona-Tg.Mures - Adecco Romania

Bona-Tg.Mures

Publicat 01.09.2024 | Expiră 05.11.2024

Descriere job

Client Description:

Agentia de Recrutare Adecco cauta o persoană responsabilă, calmă și cu experiență în îngrijirea copiilor, care să contribuie la dezvoltarea armonioasă a copilului, pentru un post de: Bona.

Responsibilities:

Responsabilități principale:

-supravegherea copilului și asigurarea siguranței acestuia;

-organizarea și participarea la activități educative și recreative;

-pregătirea și oferirea meselor, conform instrucțiunilor părinților;

-menținerea unui mediu curat și ordonat pentru copil;

-transportul copilului la activități (dacă este necesar);

-cunoasterea limbii maghiare;

-carnet de conducere cat.B -valabil.

Candidate Profile:

Cerințe:

-experiență anterioară în îngrijirea copiilor;

-pasiune pentru lucrul cu, copiii și capacitatea de a crea un mediu pozitiv;

-răbdare, empatie și abilități bune de comunicare;

-flexibilitate și disponibilitate la program prelungit, dacă este necesar.

Beneficii:

-salariu competitiv, negociabil în funcție de experiență;

-program de lucru flexibil;

-posibilitatea de a lucra într-un mediu familial, cald și prietenos.

Adecco Romania

191 anunțuri active

3.88

164 evaluări

Oportunități de avansare

Pachet salarial

Timp la birou vs. timp liber

Management

Proceduri și valori

Criterii job

Tip job Full-time
Orașe Cristesti