Consilier Amanet, Vanzare bijuterii-electro, Exchange & Transfer de bani Ploiesti - MoneyGold

Consilier Amanet, Vanzare bijuterii-electro, Exchange & Transfer de bani Ploiesti

Publicat 05.09.2024 | Expiră 05.11.2024

Descriere job

Conceptul MoneyGold se bazează pe oferirea de servicii la standarde inalte, sigure, transparente și de încredere!

MoneyGold vă oferă servicii financiare nebancare (amanet aur-electronice, schimb valutar & transfer de bani) vânzare bijuterii aur si electro.

În prezent, echipa Money Gold este formata din profesioniști, care activeaza în domenii precum: Dezvoltare, Management, Achiziții, HR, IT, Marketing, Training, Vânzări, Financiar, Logistica, Juridic.

Alătură-te super echipei MONEYGOLD!

Te așteptăm să ne cunoaștem pentru postul de Consilier Amanet, Vanzare bijuterii-electro, Exchange & Transfer de bani

Descrierea jobului:

- Derularea activitatilor de evaluare a obiectelor, bijuteriilor din aur si oferirea de servicii de amanet, schimb valutar si transfer rapid de bani clientilor;
- Consilierea clientilor prin realizarea de recomandari individualizate;
- Derularea activitatilor de administrare gestionare a magazinului (verificare, evaluare si receptie obiecte bijuterii din aur, inventariere, intocmirea, prelungirea si lichidarea de contracte de amanet etc.);
- Efectuarea zilnica a operatiunilor de casa (registru de casa, raport de gestiune, fisa inventar etc.);
- Mentinerea relatiilor cu clientii, rezolvarea plangerilor si a nemultumirilor.

Candidatul Ideal:

- Experienta intr-un post similar (banca, vanzari, casa amanet sau schimb valutar) constituie avantaj;
- Cunostinte operare PC si contabilitate primara;
- Tinuta profesionala (fizica si morala) ireprosabila;
- Capacitate deosebita de relationare si comunicare;
- Orientare catre clienti; Identifici si intelegi cu usurinta nevoile si dorintele acestora;
- Capacitate de ascultare activa si de convingere; Bune abilitati de vanzare;
- Atentie la detalii si seriozitate;

Ne dorim o persoana:

Amabila, cu un spirit de echipa dezvoltat, atitudine pozitiva, responsabila si orientata spre rezultate, eficienta, perseverenta in atingerea obiectivelor.

Beneficii:

- Un mediu de lucru dinamic, o echipă super inteligentă și un rol care cu siguranță nu va deveni niciodată o rutină;

- Pachet de beneficii competitiv, în funcție de calificări și nivel de carieră;

- Tichete de masă;

- Reducere angajat conform politicii interne;

- Asigurare medicală privată;

- Pensie privată;

- Discount Samsung;

- Lensa;

- Produse de skincare www.skinseen.ro

- ESX – retea de săli de fitness din România;

- Acces gratuit la biblioteca internă;

- Cursuri și training-uri;

- De asemenea, veți avea oportunități excelente de dezvoltare a carierei în cadrul companiei;

- Posibilitatea de a dezvolta o cariera solida in domeniu vanzarilor de servicii, in cadrul unei echipe tinere si puternice!

Te asteptam sa ne cunoastem!

CV recrutare@moneygold.ro

Detalii la nr. de telefon 0770 974 514 / 0772 025 618

MoneyGold

MoneyGold

19 anunțuri active

3.62

13 evaluări

Oportunități de avansare

Pachet salarial

Timp la birou vs. timp liber

Management

Proceduri și valori

Criterii job

Angajat Medium level (2-5 Ani)
Tip job Full-time
Orașe Ploiesti