Consilier Vanzari - Magnor - MAGNOR

Consilier Vanzari - Magnor

Publicat 06.09.2024 | Expiră 20.11.2024
Aplică

Descriere job

Esti in cautarea unui loc de munca stabil si cu posibilitati reale de dezvoltare profesionala? Te asteptam alaturi de noi!

De ce MAGNOR?! Pentru ca suntem o companie moderna in continua crestere, guvernata de oameni tineri, preocupati de dezvoltarea profesionala.

Lipsa experientei in domeniu nu este o problema, intrucat ne place sa incurajam noile generatii sa faca primii pasi in cariera lor, dar totodata sprijinim si initiativele indraznete de reorientare profesionala. In plus, MAGNOR ofera un training de specialiatate gratuit.

Pentru a te alatura echipei MAGNOR, ai nevoie de:

• seriozitate, bune abilitati de comunicare si relationare​
• studii medii sau superioare
• buna capacitate de organizare, proactivitate

Sarcini
•Oferirea de suport clienților, prezentarea produselor și a promoțiilor
•Evaluarea validității monedei prezentate de către client, efectuarea schimbului valutar
•Evaluarea produselor oferite spre amanet, întocmirea contractelor de împrumut
•Efectuarea tuturor operațiilor cu numerar (încasări, plăți), întocmirea documentației specifice

Beneficii
•Training de specialitate și formare în meserie oferite gratuit (trainigul este platit, contractul de munca se semneaza inainte)
•Loc de munca în agenții moderne, situate în centre comerciale
•Venituri nete de 3000-4000 lei/luna
•Abonament medical la clinici private.
•Abonament Bookster
•Preturi speciale la produsele comercializate in cadrul companiei
•Decontarea transportului
•Posibilitatea de a avansa in cadrul companiei
•Mediu de lucru profesionist, într-o companie de succes, stabilă pe piața muncii
•Pentru ca ne place sa socializam, organizam diverse evenimente interne ce ne ofera posibilitatea de a ne relaxa si de a ne cunoaste mai bine

MAGNOR

MAGNOR

5 anunțuri active

Oportunități de avansare

Pachet salarial

Timp la birou vs. timp liber

Management

Proceduri și valori

Criterii job

Angajat Entry level (< 2 Ani)
Tip job Full-time
Orașe Sibiu, Targu Mures