Consultant Asigurări (f/m) - Kaufland Romania
Aplică extern

Consultant Asigurări (f/m)

Publicat 04.10.2024 | Expiră 19.11.2024

Descriere job

Dacă vrei să faci următorul pas în carieră, vino în echipa noastră, optând pentru un loc de muncă în unul din departamentele noastre. Te așteaptă sarcini complexe și interesante, alături de #TeamKaufland.

Beneficiile tale

• Contract de muncă pe durată nedeterminată cu un salariu ce pornește de la suma de 10300 lei brut
  • Bonuri de masă și creșteri salariale anuale
  • Zile în plus la concediul tău de odihnă, în funcție de vechimea în cadrul companiei
  • Oferte speciale și o gamă largă de servicii suplimentare, cum ar fi Bookster și 7Card
  • Asigurare de sănătate privată garantată
  • Formare profesională și cunoașterea structurilor și proceselor noastre, precum și oportunități individuale de dezvoltare personală și profesională

Responsabilitățile tale

• Gestionezi eficient baza de date a polițelor de asigurare și a dosarelor de daună, asigurând acuratețea și actualitatea informațiilor
  • Monitorizezi fluxul documentelor (facturi, deconturi) între departamentele de asigurări și contabilitate
  • Elaborezi rapoarte detaliate și gestionezi procesul de împuternicire
  • Te ocupi de reînnoirea periodică a polițelor de asigurare, asigurându-te de acoperirea continuă a riscurilor
  • Implementezi și respecți standardele internaționale în domeniul asigurărilor

Profilul tău

• Studii superioare (studiile juridice reprezintă un avantaj)
  • Limba engleză la nivel avansat și abilități excelente de comunicare
  • Bune capacități de organizare, planificare și prioritizare
  • Orientare către rezultat
  • Abilități excelente de operare PC
Kaufland Romania

Kaufland Romania

293 anunțuri active

Oportunități de avansare

Pachet salarial

Timp la birou vs. timp liber

Management

Proceduri și valori