Coordonator de proiect - Logistică - Netex Romania

Coordonator de proiect - Logistică

Publicat 22.08.2024 | Expiră 17.10.2024
Aplică

Descriere job

Coordonatorul de proiect se ocupă cu stabilirea, menținerea și îmbunătățirea proceselor.

Abilități necesare

• Gândire analitică puternică: analizează procesele și identifică ce se poate îmbunătăți.
  • Comunicare eficientă: comunică clar și concis, explică modificările în procese.
  • Capacitate de a rezolva probleme: identifică problemele, evaluează soluțiile și pune în aplicare schimbări eficiente
  • Atenție la detalii: documentează procesele și asigură acuratețea în execuție.
  • Spirit de echipă: lucrează împreună cu colegii pentru a atinge obiectivele de îmbunătățire a proceselor.
  • Abilități lingvistice: cunoștințe avansate de limba engleză; cunoașterea limbii germane este un avantaj.

Responsabilități

• Identificarea proceselor care pot fi îmbunătățite sau optimizate.
  • Crearea și implementarea de noi procese sau îmbunătățirea celor existente pentru a face lucrurile să meargă mai bine și pentru a atinge obiectivele
  • Documentarea proceselor și procedurilor într-un mod simplu și ușor de înțeles, stabilind reguli clare pentru a face lucrurile.
  • Monitorizarea performanței proceselor și identificarea locurilor unde lucrurile pot fi mai bune.
  • Conducerea eforturilor de îmbunătățire continuă a proceselor, încurajând schimbul de idei și inovația din partea colegilor.

Netex Romania

Netex Romania

27 anunțuri active

Oportunități de avansare

Pachet salarial

Timp la birou vs. timp liber

Management

Proceduri și valori

Criterii job

Tip job Full-time
Orașe Timisoara, Oradea, Cluj-Napoca, Targu Mures, Resita, Agnita, Medias, Sibiu
Limbi străine Engleză, Germană