Kaufland Internship Experience - Recrutare (f/m) - Kaufland Romania
Aplică extern

Kaufland Internship Experience - Recrutare (f/m)

Publicat 01.10.2024 | Expiră 19.11.2024

Descriere job

Beneficiile tale

•    Contract de muncă pe durată determinată de 3 luni, cu un salariu ce pornește de la suma de 4100 lei brut, și 5 zile de concediu de odihnă
•    Beneficii de la partneri externi precum Bookster, 7Card, etc.
•    Șansa de a învăța de la profesioniștii din departament și de a activa în domeniul de care ești pasionat
•    La sfârșit, vei avea o privire de ansamblu asupra activității companiei noastre

Profilul tău

•    Ești student(ă) / masterand(ă) plin(ă) de entuziasm, dorință de implicare și deschidere pentru a învăța lucruri noi;
•    Ești dornic(ă) să ne cunoști echipa și să înveți din secretele departamentelor noastre;
•    Deții cunoștințe bune de limba engleză (limba germană reprezintă un avantaj);
•    Ești un utilizator experimentat al pachetului MS Office (Word, Excel, PowerPoint);
•    Ai fost implicat(ă) în diferite activități extracurriculare (ex: voluntariat).

Sarcinile tale

•    Descoperi activitățile departamentului de recrutare timp de 3 luni
•    Înțelegi modul în care interacționează departamentele între ele și creezi relații de lucru cu acestea
•    Desfășori un training on the job și înveți lucruri noi prin implicare directă (learning by doing)
•    Menții o centralizare a solicitărilor de job-uri pe site-ul nostru de cariere și pe job board-urile externe
•    Planifici și stabilești interviurile și alte etape de selecție

În cazul în care profilul tău se potrivește cu locul de muncă, te vom invita la un interviu personal în pasul următor.

Kaufland Romania

Kaufland Romania

296 anunțuri active

Oportunități de avansare

Pachet salarial

Timp la birou vs. timp liber

Management

Proceduri și valori