Manipulant marfa cu permis de conducere - Adecco Romania

Manipulant marfa cu permis de conducere

Publicat 13.06.2024 | Expiră 05.11.2024

Descriere job

Client Description:

Adecco Resurse Umane angajeaza manipulant marfa intr-un schimb cu permis de conducere.

Responsibilities:

Responsabilități:

  • Manipularea și sortarea mărfurilor într-un mod eficient și precis
  • Pregătirea comenzilor pentru livrare
  • Verificarea și înregistrarea stocurilor
  • Asigurarea că toate mărfurile sunt etichetate și ambalate corespunzător
  • Colaborarea cu echipa pentru a îndeplini obiectivele de producție
  • Menținerea curățeniei și ordinei în zona de lucru

Candidate Profile:

Cerințe:

  • Permis de conducere
  • Abilități bune de organizare și atenție la detalii
  • Capacitatea de a lucra într-un ritm rapid și de a respecta termenele limită
  • Abilități bune de comunicare și capacitatea de a lucra în echipă

Beneficii:

  • Salariu fix
  • Bonuri de masa 30 lei
  • Al 13-lea salariu

Adecco Romania

191 anunțuri active

3.88

164 evaluări

Oportunități de avansare

Pachet salarial

Timp la birou vs. timp liber

Management

Proceduri și valori

Criterii job

Tip job Full-time
Orașe Timisoara