Ofiter bancar / Teller – Bucuresti - UniCredit Bank

Ofiter bancar / Teller – Bucuresti

Publicat 03.09.2024 | Expiră 18.10.2024

Descriere job

Responsabilitățile tale:

În rolul de Ofiter bancar / Teller vei oferi suport clienților care vizitează sucursala prin:

  • Asiguri suport clienților în efectuarea cererilor specifice activităților operaționale cu și fără numerar (plăti și încasări)
  • Contribui activ la promovarea canalelor alternative de deservire a clienților: Internet Banking, Mobile Banking sau a bancomatelor multifuncționale
  • Asiguri buna desfășurare a activităţii de bancassurance (înțelegerea și promovarea produselor de asigurări)

Profilul tău:

  • Experiență în administrarea numerarului
  • Studii medii finalizate sau studii superioare în curs/finalizate
  • Abilități digitale (cunoașterea pachetului Microsoft Office)
  • Atitudine orientată spre client ︂și spre servicii de calitate
  • Abilități foarte bune de comunicare și relaționare, dar și de lucru în echipa

Este considerat un plus:

  • Experienţă în front office sau în activităţile de relaţionare/vânzare
  • Cunoștințe despre produsele bancare și despre specificațiile de business
  • Certificare în distribuția de produse de asigurare conform cerințelor legale în vigoare
  • Abilități de comunicare verbală și scrisă în limba engleză

Pachet EXTRA beneficii:

  • Programe de invățare pe tot parcursul experienței cu noi
  • Al 13-lea salariu
  • Tichete de masa în valoare de 40 lei
  • Abonament medical
  • Bonus de Sărbătorile Pascale și de Crăciun - 300 lei
  • Zi liberă pentru ziua ta de naștere
  • Prețuri speciale la activități sportive
  • Reduceri speciale la peste 100 de partener
  • Valorile & Cultura UniCredit:

  • Luăm în serios protecția datelor, securitatea și conformarea cu legislația privind protecția datelor cu caracter personal și a vieții private. Te invităm să parcurgi întregul document privind prelucrarea datelor cu caracter personal înainte de a aplica, accesând următorul link: www.unicredit.ro/notificari/GDPR.pdf

UniCredit Bank

1 anunț activ

3.35

429 evaluări

Oportunități de avansare

Pachet salarial

Timp la birou vs. timp liber

Management

Proceduri și valori

Criterii job

Angajat Entry level (< 2 Ani)
Tip job Full-time
Orașe Bucuresti
Limbi străine Engleză