Operator imprimare/gofrare - Adecco Romania

Operator imprimare/gofrare

Publicat 13.06.2024 | Expiră 13.08.2024

Descriere job

Client Description:

Adecco Resurse Umane agajeaza operator imprimare/gofrare membrane artificiale pentru clientul sau din Arad.

Responsibilities:

Responsabilități:

  • Setarea și operarea mașinilor de imprimare și gofrare conform specificațiilor
  • Monitorizarea procesului de producție pentru a asigura calitatea și eficiența
  • Întreținerea și curățarea echipamentelor pentru a asigura funcționarea corectă
  • Colaborarea cu echipa de producție pentru a atinge obiectivele stabilite

Beneficiile:

  • Prima Inflatie: % (150 lei brut)
  • Masa calda asigurata
  • Tichete masa, valoare 35 lei
  • Transport gratuit.

Candidate Profile:

Cerințe:

  • Experiență anterioară în operarea mașinilor de imprimare și gofrare
  • Abilități tehnice solide și atenție la detalii
  • Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu rapid și solicitant
  • Flexibilitate și capacitatea de a lucra în echipă

Adecco Romania

260 anunțuri active

3.85

158 evaluări

Oportunități de avansare

Pachet salarial

Timp la birou vs. timp liber

Management

Proceduri și valori

Criterii job

Tip job Full-time
Orașe Arad