Operator mase plastice - Timișoara - Adecco Romania

Operator mase plastice - Timișoara

Publicat 15.08.2024 | Expiră 05.11.2024

Descriere job

Client Description:

Adecco Resurse Umane angajează operator mase plastice

Responsibilities:

Beneficii:

- salariu 3650 lei brut;

- tichete de masă de 30 de lei/zi;

- primă de prezență 250 de lei brut;

- primă de producție 25 de lei/zi ( pentru anumite proiecte);

- decont de transport de 130 de lei net;

Responsabilități:

- cunoaște și respectă atribuțiile specifice postului;

- cunoaște și respectă Regulamentul intern;

- urmșreste buna funcționare a mașinilor de injecție și a accesoriilor aferente, precum și desfășurarea procesului tehnologic în parametrii programați si anunță neconformității șefului de schimb;

- execută cu grijă operațiuni de sortare, debavurare, ambalare piese;

- execută si menține curățenia în întreaga societate și participă la colectarea selecționată a deșeurilor;

- răspunde de folosirea eficientă a materiilor la nivelul lui ;

- respectă procedurile și instrucțiunile de lucru aferente postului.

Candidate Profile:

Cerințe:

- disponibilitate de a lucra în trei schimburi;

- persoană dinamică, cu spirit de echipă;

- adresa de domiciliu Timișoara.

Adecco Romania

191 anunțuri active

3.88

164 evaluări

Oportunități de avansare

Pachet salarial

Timp la birou vs. timp liber

Management

Proceduri și valori

Criterii job

Tip job Full-time
Orașe Timisoara