Painter Vehicles / Vopsitor Automotive - HR DESIGN CONSULTING

Painter Vehicles / Vopsitor Automotive

Publicat 01.07.2024 | Expiră 15.08.2024
Aplică

Descriere job

Ești interesat de cea mai înaltă calitate și îți place să lucrezi cu activități de producție într-un mediu internațional, la standarde înalte?

Suntem „GDELS” - o divizie din Europa a General Dynamics Corporation, cu o gamă de produse de la vehicule de luptă blindate cu roți și șenile până la poduri amfibii și sisteme de feribot, cu oameni din întreaga lume bazându-se pe aceste sisteme și servicii - și îți urăm bun venit ca Vopsitor Automotive, la sediul din București!

Pentru a-ți desfășura activitatea, e important:

* să fii preocupat pentru a obține rezultate în munca pe care o desfășori

* să respecți standardele și reglementările companiei

* să iei în calcul feedback-ul primit și să lucrezi într-o manieră independentă și de încredere pentru a obține rezultate

* să ai experiență ca vopsitor pentru construcții metalice

* să fii gata să lucrezi în 2 schimburi în perioadele cu volum mare de muncă

Reprezintă un avantaj, dacă:

* deții un Certificat de vopsitor auto și/sau vopsitor industrial

* ai câțiva ani de experiență în vopsirea manuală cu spray, precum și în vopsirea componentelor mari

* ai experiență în vopsirea cu pulverizare umedă, pompă manuală și/sau cu aer-mix pe suprafețe metalice cu vopsele 2K pe bază de apă și/sau solvenți

Iată, în mod concret ce vei reuși să faci:

1/ vei efectua tratarea de suprafață a substraturilor metalice, a componentelor vehiculelor din oțel, oțel blindat și aluminiu, tratamente anti coroziune conform specificațiilor și liniilor directoare, precum și lucrări conform desenelor, inclusiv pre tratarea corespunzătoare

2/ vei efectua acoperirea suprafeței cu ajutorul sistemelor de vopsea 1K și 2K pe bază de solvenți și apă pentru aplicații militare, etanșarea îmbinărilor cu compus de etanșare flexibil, aplicarea manuală cu Air-mix, rezervor de presiune și pistol de cupă de curgere

3/ vei fi responsabil de întreținerea generală și curățarea echipamentelor și instalațiilor de pulverizare a vopselei

Dacă nu mai stai pe gânduri, ne poți transmite CV-ul tău pe adresa de email contact@hrdesignconsulting.ro pentru a intra în procesul de selecție.

Pentru mai multe informații despre prelucrarea datelor personale în cadrul procesului de recrutare, vă rugăm să consultați informarea disponibilă pe site-ul nostru la adresa: https://www.hrdesignconsulting.ro/gdpr/informare-prelucrare-date-pentru-recrutare-personal/

Criterii job

Angajat Medium level (2-5 Ani)
Tip job Full-time
Orașe Bucuresti