Proiectant - Adecco Romania

Proiectant

Publicat 31.08.2024 | Expiră 05.11.2024

Descriere job

Client Description:

Adecco Resurse Umane recruteaza Proiectant pentru un mare Producator de lifturi din Timisoara.

Responsibilities:

Responsabilitati:

  • Realizarea modelelor 3D
  • Realizarea desenelor 2D si a documentatiei pentru productie
  • Asistenta tehnica si solutii tehnice rapide
  • Oferirea de informatii tehnice si mentinerea relatiei cu clientul pe parcursul derularii proiectului

Candidate Profile:

Cerinte:

  • Cunostinte de baza in proiectarea 2D si 3D
  • Cunostinte de desen tehnic
  • Cunoasterea unui soft de proiectare 3D – preferabil SolidEdge, SolidWorks
  • Cunostinte limba engleza – nivel mediu
  • Experienta in proiectare mecanica – constituie un avantaj

Adecco Romania

191 anunțuri active

3.88

164 evaluări

Oportunități de avansare

Pachet salarial

Timp la birou vs. timp liber

Management

Proceduri și valori

Criterii job

Tip job Full-time
Orașe Timisoara