Responsabil Sisteme Gestiune - Adecco Romania

Responsabil Sisteme Gestiune

Publicat 23.08.2024 | Expiră 05.11.2024

Descriere job

Client Description:

Agentia de Recrutare Adecco angajeaza pentru una din companiile colaboratoare din Stefanestii de Jos pentru pozitia de :

RESPONSABIL SISTEME GESTIUNE

Responsibilities:

RESPONSABILITATI:

-monitorizarea si administrarea sistemelor de gestiune a stocurilor si fluxurilor operationale;

-controlul procesului de initiere si executere a comenzilor;

-verificarea si analiza cauzelor neregulilor in comenzi;

-actualizarea si intretinerea bazelor de date legate de gestiune;

-asigurarea corectitudinii si integritatii datelor in sistemele de gestiune;

-identificarea si rezolvarea problemelor tehnice legate de sistemele de gestiune.

Candidate Profile:

Cautam Responsabil Sisteme Gestiune dedicat si organizat pentru a se alatura echipei noastre.

Rolul implica gestionarea si optimizarea sistemelor de management al stocurilor si a fluxurilor operationale din cadrul companiei noastre.

CERINTE:

-studii medii;

-limba engleza la un nivel conversational, constitue un avantaj;

-cunostinte de operare pe calculator, cunostinte in Excel (format cells, sortare, pivot, vlookup);

-experienta anterioara intr-un rol similar constitue un avantaj;

-capacitatea de a lucra independent si in echipa;

-atentie la detalii si orientare spre rezultate;

-abilitati de comunicare eficienta, atat verbala cat si scrisa.

BENEFICII:

-pachet salarial competitiv;

-mediu de lucru dinamic si suportiv;

-tichete de masa;

- asigurare medicala;

-bonusuri lunare;

-reducere de 25% in magazinul online si offline.

Daca esti o persoana organizata, cu abilitati tehnice solide si dorinta de a contribui la succesul echipei noastre, te invitam sa aplici pentru acest post.

Adecco Romania

191 anunțuri active

3.88

164 evaluări

Oportunități de avansare

Pachet salarial

Timp la birou vs. timp liber

Management

Proceduri și valori

Criterii job

Tip job Full-time
Orașe Ștefănești de jos