Tehnician Service - Adecco Romania

Tehnician Service

Publicat 13.06.2024 | Expiră 05.11.2024

Descriere job

Client Description:

Suntem în căutarea unui Tehnician Service dedicat și pasionat pentru a se alătura echipei noastre. Dacă aveți abilități tehnice remarcabile și sunteți orientat către rezolvarea problemelor, aceasta este o oportunitate excelentă pentru dumneavoastră.

Responsibilities:

Responsabilități:

  • Efectuarea diagnosticării și reparației echipamentelor și sistemelor tehnice
  • Asigurarea mentenanței preventive și corective a echipamentelor
  • Identificarea și rezolvarea eficientă a problemelor tehnice
  • Întocmirea rapoartelor de service și documentarea activităților efectuate
  • Colaborarea strânsă cu echipa tehnică pentru a asigura un serviciu de calitate

Cerințe:

  • Diplomă de calificare tehnică în domeniul relevant
  • Excelente abilități de diagnosticare și rezolvare a problemelor
  • Cunoștințe solide în domeniul echipamentelor și sistemelor tehnice
  • Capacitatea de a lucra în mod independent și de a lua decizii rapide
  • Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții

Beneficii:

  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și stimulant
  • Posibilitatea de a dezvolta abilități tehnice și de a învăța de la profesioniști
  • Salariu competitiv și pachet de beneficii atractiv
  • Oportunități de avansare în cadrul companiei
  • Mediu de lucru prietenos și colaborati

Candidate Profile:

Dacă sunteți o persoană organizată, cu o atenție deosebită la detalii și pasionată de tehnologie, vă invităm să aplicați pentru poziția de Tehnician Service. Alăturați-vă echipei noastre și contribuiți la oferirea unui serviciu de calitate clienților noștri.

Adecco Romania

191 anunțuri active

3.88

164 evaluări

Oportunități de avansare

Pachet salarial

Timp la birou vs. timp liber

Management

Proceduri și valori

Criterii job

Tip job Full-time
Orașe Timisoara