Connections Consult

Connections Consult

Prezentare Connections Consult

Connections Consult este un loc în care evoluția profesională a specialiștilor din tehnologie se intersectează cu proiecte state-of-the-art digitale care aduc un beneficiu societății și cresc puterea colectivă.

Suntem o companie flagship în tehnologie care pune profesionalismul pe primul loc, cu o experiență de 20 de ani în cele mai digitalizate piețe de tehnologie din Europa Centrală și de Est.

Ceea ce ne definește este spiritul antreprenorial și antifragilitatea cu care tratăm fiecare proiect în mod responsabil.

Credem în potențialul fiecăruia dintre noi și punem profesionalismul în fiecare linie de cod pe care o dezvoltăm.

De ce sa lucrezi cu noi?

De-a lungul celor 20 de ani de când ne aflăm pe piața din România am cultivat încredere, transparență și un spirit de învățare continuă pentru fiecare dintre colegii noștri, iar aceste principii ne pun la masa celor mai importanți lideri din tehnologie care construiesc bazele transformării digitale în societate.

Valorile în jurul cărora a fost concepută Connections Consult sunt:

Inovație inspirată din oameni

Responsabilitate

Munca în echipă

Învățarea continuă

Transparență

Misiunea noastră este de a deschide calea către un viitor în care tehnologia amplifică potențialul uman și evoluează odată cu acesta, inspirând fiecare comunitate să trăiască mai bine și mai autentic; sprijinim transformarea digitală a societății și o modelăm pentru a debloca potențialul uman.

Suntem atenți la nevoile tuturor angajaților noștri și adaptăm constant lista beneficiilor extrasalariale. În funcție de specificul fiecărui job, acestea pot varia.

Vrei să afli mai multe? Dă-ne un mesaj!

Statistici companie