NN Romania NN Romania
NN Romania

NN Romania

Prezentare NN Romania

Salut, noi suntem NN!  Suntem dedicați să ajutăm oamenii să-și protejeze familiile, sănătatea și să-și construiască un viitor financiar sigur. De aceea, căutăm mereu soluții financiare în fața incertitudinii, de la asigurări de viață și sănătate, până la produse de economisire și investiții pentru viitor și pentru pensie. Suntem prezenţi în România de 27 de ani, avem 41 de locații în întreaga țară,  o reţea de peste 1500 de consultanți financiari şi peste 500 colegi in sediul central.

Am fost desemnaţi Top Employer 2024, pentru al șaselea an consecutiv, atât în România, cât și în toate țările în care este prezent NN Group, ocupând locul patru pe piața locală și locul șase în Europa. Recunoașterea este acordată de Top Employers Institute, cea mai prestigioasă autoritate globală în certificarea excelenței și performanței în domeniul resurselor umane. Certificarea evidențiază poziția NN ca angajator de top pe piața dinamică și plină de provocări a muncii de astăzi, susținută de strategia solidă de resurse umane orientată pe oameni și axată pe cultura și experiențele pe care le oferă acestora.

La NN, oamenii sunt nucleul. De la clienți, la colegi și colaboratori, știm că relațiile care trec testul timpului încep cu două cuvinte simple: Ne pasă. De aceea am creat o companie după chipul și asemănarea fiecăruia dintre noi. Și un loc în care oricine e încurajat să gândească, să se comporte și să se afirme ca cine este.

Așa că te invităm să ni te alături! Cu rolurile, ideile și reponsabilitățile care te fac pe tine să fii tu însuți. Cu talentele și cunoștințele, cu perspectiva ta unică. La NN, locul în care tu contezi.

De ce sa lucrezi cu noi?

Pentru că știm să ne facem plăcuți de la prima întâlnire. Dar și pentru că avem un mediu de lucru care să te motiveze să fii cea mai bună versiune a ta.

Te vom ajuta să înveți, să îți dezvolți abilitățile necesare pentru a fi consultant. Vei beneficia de un program de training si dezvoltare văzut ca standard de excelență în industria asigurarilor de viață. De asemenea, vei avea acces la resursele digitale necesare, astfel încât să îți poți desfășura ușor activitatea și să te poți concentra pe ceea ce contează cel mai mult: crearea și menținerea relației de încredere cu clienții tăi, prin înțelegerea și adaptarea soluțiilor noastre la nevoile lor.

Vei avea program de lucru flexibil și vei fi recompensat/ă pe măsura rezultatelor tale.

Statistici companie